Головна Маріуполь

Окупанти готують пропагандистський «престур» в Маріуполь для лояльних ЗМІ

Окупанти готують пропагандистський «престур» в Маріуполь для лояльних ЗМІ

▪️В знищеному Маріуполі готується масштабна політична провокація зі спробою залучення деяких західних журналістів. З цією метою для лояльних представників іноземних ЗМІ, на 28 квітня міністерство оборони РФ планує так званий «престур». Прибуття «журналістів» на територію України організовується через російський Ростов.

▪️В програмі заходу – «альтернативні факти» щодо оборони Маріуполя. Підготовлені «свідки» розкажуть, що начебто українські захисники самі розбомбили місто та знищили місцевих жителів. На підтвердження цієї версії в якості «очевидців» буде представлено підготовлених провокаторів, які розповідатимуть про міфічні «масові вбивства мирних мешканців українськими військовими».

▪️Ця акція є органічним продовженням російської політики створення фейків, що мають виправдати путінських карателів та перекласти провину за їхні злочини на самих українців. Колишні «візитки Яроша» і «розіп’яті хлопчики» перетворюються на «самознищені» Бучу і Маріуполь.

Головне управління розвідки МО України

Джерело

попередня стаття“Врятуйте Маріуполь!” – у центрі Києва закликали міжнародну спільноту дружини, матері та сестри військових, які сьогодні опинилися у заблокованому місті-герої
наступна статтяІз блокадного Маріуполя. Історії бійця @diplomat4308 з полку «АЗОВ». № 116