Головна Маріуполь

Окупаційна влада нарешті визнала свою неспроможність подолати проблеми з пожежами при включенні електрики.

Окупаційна влада нарешті визнала свою неспроможність подолати проблеми з пожежами при включенні електрики. Але, в типовий спосіб перекладання відповідальності на мешканців.

Від сьогодні маріупольці можуть отримати дозвіл на самостійне підключення електрики в житлі. Для того їм необхідно спочатку отримати дозвіл на підключення, звернувшись с заявою до ЖЕКів по вул. Гранітна,114 або по бул. Шевченко 301/б. Потім знайти електрика з чинним професійним посвідченням від так званої днр та трьох сусідів для складання акту безпечного підключення. І вже після отримати дозвіл по вул. Войнича, 2 на підключення.
Навіть попри совкову бюрократію стає зрозуміло – світла немає і не буде. Тому, що електриків з посвідченнями від так званої днр в місті просто немає. Але головне – немає електрики в мережах. Для чого це робиться? Перше – для окозамилювання про «життя покращилось». Друге – якщо в разі чергового експерименту буде (а вона точно буде) пожежа – винні тепер не окупаційна влада, а маріупольці які провели/не провели обстеження.
Совок повернувся у всій красі в Маріуполь. Бюрократія, черги, дефіцит і відсутність нормального життя на фоні пропаганди, що «жить стало лучше, жить стало веселее».

Андрющенко Time

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяМаріуполь. Пропаганда на марші.
наступна статтяМаріуполь. Відновлення. Висновки.