Головна Маріуполь

Окупаційна влада нарешті визнала свою неспроможність подолати проблеми з пожежами при включенні електрики.

Окупаційна влада нарешті визнала свою неспроможність подолати проблеми з пожежами при включенні електрики. Але, в типовий спосіб перекладання відповідальності на мешканців.

Від сьогодні маріупольці можуть отримати дозвіл на самостійне підключення електрики в житлі. Для того їм необхідно спочатку отримати дозвіл на підключення, звернувшись с заявою до ЖЕКів по вул. Гранітна,114 або по бул. Шевченко 301/б. Потім знайти електрика з чинним професійним посвідченням від так званої днр та трьох сусідів для складання акту безпечного підключення. І вже після отримати дозвіл по вул. Войнича, 2 на підключення.
Навіть попри совкову бюрократію стає зрозуміло – світла немає і не буде. Тому, що електриків з посвідченнями від так званої днр в місті просто немає. Але головне – немає електрики в мережах. Для чого це робиться? Перше – для окозамилювання про «життя покращилось». Друге – якщо в разі чергового експерименту буде (а вона точно буде) пожежа – винні тепер не окупаційна влада, а маріупольці які провели/не провели обстеження.
Совок повернувся у всій красі в Маріуполь. Бюрократія, черги, дефіцит і відсутність нормального життя на фоні пропаганди, що «жить стало лучше, жить стало веселее».

Андрющенко Time

Джерело