Головна Асоціація

«Очі Маріуполя»: присвята оборонцям міста за чин відваги й незламності

У продажу з’явилася книга «Очі Маріуполя», присвячена героїчним захисникам «Азовсталі». Авторка проєкту – українська поетеса Анастасія Дмитрук, до відомих робіт якої належить вірш «Никогда мы не будем братьями».

Книга розкриває кілька десятків історій оборонців Маріуполя, якими вони ділилися зі своїми рідними в листуваннях та телефонних дзвінках, захищаючи місто 86 пекельних днів. Фрагменти листувань та спогадів родин авторка доповнила власними віршами та ілюстраціями митців, чиї роботи присвячені героям. Унікальності виданню додають QR-коди з відео з приватних архівів бійців.

📍Замовити книгу можна на сайті 

Кошти, зібрані від продажів, підуть, зокрема, у Фонд Асоціації родин захисників «Азовсталі» та будуть спрямовані на підтримку сімей, які втратили своїх героїв під час оборони Маріуполя.

Якщо ви маєте можливість допомогти організувати презентацію книгу в різних куточках світу або допомогти з її поширенням – пишіть на пошту dmytruk.books@gmail.com.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяБлагодійний розіграш марки з захисником «Азовсталі»: ціль – зібрати кошти на потреби родин загиблих героїв
наступна статтяВалерія та Андрій Суботіни. Історія сталевого кохання з охопленого вогнем Маріуполя