Головна Азовсталь

Обстріли “Азовсталі”: є поранені, захисники втратили зв’язок з госпіталем

Автор: Ірина Балачук — вівторок, 10 травня 2022, 13:00

У результаті російських обстрілів заводу “Азовсталь” у Маріуполі є поранені, але наразі захисники втратили зв’язок з польовим госпіталем.

Джерело: заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар, відомий як “Калина”, у коментарі “Українській правді”

Пряма мова Паламаря: “Обстріли, авіація, цілу ніч. Є поранені. Над госпіталем працює авіація, і у нас навіть немає з ними зв’язку. Ми навіть не знаємо куди їх всіх евакуювати”.

Передісторія:

Російські війська весь день 9 травня обстрілювали комбінат “Азовсталь” у заблокованому Маріуполі і продовжують це робити зараз.

За даними полку “Азов”, за минулу добу росіяни здійснили 34 літаковильоти, в тому числі 8 вильотів стратегічних бомбардувальників, на територію заводу “Азовсталь”.
10 травня Національна гвардія заявила, що наразі все керівництво України працює над евакуацією цивільних та порятунком військових, які тримають оборону на заводі “Азовсталь” в окупованому Маріуполі.

________________

14:13

“Станом на зараз зв’язок відновлено, поранених багато, і їм потрібна евакуація. Не можна затягувати цей процес, бо пораненим потрібний нормальний догляд, потрібні медикаменти. Потрібне нормальне харчування та свіже повітря”, – повідомив Паламар

Українська правда

Джерело

попередня статтяВихователів дитячих садків з Донецька змушують їхати в Маріуполь
наступна статтяМаріупольська “Пташка” спростовувала чутки про загибель