НП на «Топ-моделі по-українськи»: загорівся Модельний будинок

В особняку, де живуть учасниці реаліті Нового каналу, спрацювала пожежна сигналізація. У цей час всі дівчата перебували всередині будинку

Першою дим відчула одеситка Настя Руда. Минулого тижня експерти на чолі з Аллою Костромічовою визнали роботу дівчини кращою і вручили їй ключі від VIP-кімнати, набитої ґаджетами. Завдяки одному з них Настя і зрозуміла – щось негаразд. Спрацював детектор диму.

– Спочатку я не зрозуміла, що пищить, потім підбігла до планшета й побачила, що там написано: спрацював детектор, – розповідає дівчина. – Вилетіла з кімнати, як куля. На поверсі справді пахло гаром! Я одразу ж побігла по кімнатах – виганяти дівчат на вулицю. Хоча могла евакуюватися сама, залишивши їх там задихатися.

– У цей момент у моїй голові промайнула тисяча думок, – каже учасниця з Чернівецької області Мальвіна Чукля. – Ми живемо на третьому поверсі, а якщо сходи загорілися? Як же тоді нам спускатися? Невже стрибати з вікна?

На щастя, загоряння було тренувальним. Так команда проекту вирішила, по-перше, перевірити пожежну підготовку дівчат, а по-друге, натякнути їм про нове випробування – дефіле з рятувальниками, яке пройде просто в пожежній частині!

До речі, як виявилося, для деяких учасниць пожежі й пожежники – не новина. Наприклад, Ліза Безкровна не просто бачила пожежу, вона її влаштувала.

– Пам’ятаю, в дитинстві я гуляла у дворі в бабусі й вирішила влаштувати собі невеликий пікнічок – посмажити сало на вогнищі, – розповідає Ліза. – А поруч з місцем мого пікніка стояв величезний стіг сіна. Я подумала, що соломинка – відмінний спосіб розпалити моє багаття. Хотіла швиденько підпалити суху травинку, потім ще швидше дістати її з стогу й запхати у вогнище. Але не встигла. Слідом за соломинкою вмить спалахнуло сіно! Все горить, вогонь до неба… Словом, діти і дорослі, не грайтеся з сірниками, це дуже небезпечно!

А дефіле з пожежними дивіться у п’ятницю о 19:00 на Новому каналі