Наталя Фаліон розповіла, як переживає втрату сина

В ексклюзивному інтерв’ю журналістам програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», солістка ансамблю «Лісапетний батальйон» Наталя Фаліон поділилася порадами, як пережити велике горе і розповіла, чому вона «подалася» в лірику.

Солістка ансамблю «Лісапетний батальйон» Наталя Фаліон наче свято для кожного українця, у якої, здається, ніколи не буває проблем: успішна співачка, має чоловіка, підняла на ноги трьох дітей, виховує шістьох онуків. Але у жінки на серці здоровенний тягар.

«Я по-трохи плачу кожного дня. Адже, в мене помер син, молодий, 36 років. Ще року нема, – розповідає Наталя Фаліон в ефірі «Ранку з Україною». – У нього просто зупинилося серце і ніхто не думав, що так може бути. Здоровий, більше 100 кілограмів ваги, веселий такий і я, мама, не відчула. Тому, на якусь мить я дозволяю собі розслабитися, але потім я розумію, що завжди на виду і не маю права розкисати, розслаблятися».

Солістка ансамблю «Лісапетний батальйон» поділилася власними порадами, як пережити таке горе і тримати себе в руках.

«Треба себе перебороти. Якщо вас спіткало велике горе – не замикайтеся у собі! Найкращі ліки – це коли ти між людьми, і коли ти сама себе тримаєш в руках, коли ти не даєш собі розкиснути, коли ти живеш!» – коментує артистка в ефірі каналу «Україна».

Та, як би там не було, велика втрата життя Наталі не змінила.

«Я не знаю, погано це чи добре, але мене це не змінило. Все залишилося як було – всередині трохи більше болить, але не треба щоб про це хтось знав, і щоб це бачили. Люди хочуть бачити свято. Я жінка-свято, і я таким святом залишуся назавжди!», – поділилася артистка.

Втрата відкрила в Наталі нові сторони творчості – ліричні. У жовтні, на роковину смерті сина Віктора, жінка презентує пісню, присвячену йому.

«Лірика з’явилася, ніколи не думала, що вона в мене буде. Лірика від Наталі Фаліон – це мої думки і філософські пісні, дуже особисті пісні. Можливо, хтось мене не зрозуміє, жінка вже відсвяткувавши 60-річчя, пише вірші про любов, пише пісні про любов. Але ж «Любви все возрасты покорны», – коментує Наталя Фаліон в ефірі каналу «Україна». – Ми народжені для того, щоб кохати і бути коханими – це мій девіз зараз».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».