Головна Асоціація

Нарешті ти вдома: дякуємо партнерам, які зробили неоціненні внески в реалізацію проєкту

За пів року існування проєкту (його ідею ми почали втілювати в життя лише наприкінці липня минулого року) його підтримали багато компаній, які стали нашими постійними партнерами, без яких ми вже не уявляємо «Нарешті ти вдома». Цей пост про них – наших магічних друзів, які допомагають Асоціації родин захисників «Азовсталі» втілювати наш задум на безперервній основі. Саме ці компанії проявили велику цікавість до нашого проєкту та змогли надати деякі товари безкоштовно, робили вагомі знижки або надавали матеріальні ресурси на закупівлю всього необхідного, тим самим допомогли Асоціації зекономити там, де ми цього найбільше потребували.

Дякуємо їм та буквально сотням тих, хто сьогодні лишився поза кадром. Ми любимо вас і надзвичайно вам вдячні! Адже багато компаній, закладів харчування та волонтерів сприяли нашій Асоціації у різних форматах – від грошових внесків до допомоги з логістикою.

І головне: «Нарешті ти вдома» був би неможливим без ваших донатів, дорогі підписники. Нам лишається зібрати ще не один десяток коробок, аби гідно зустріти захисників «Азовсталі» вдома, тож допомогти нам кожен охочий може за посиланням.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяЧерез відсутні гарантії безпеки Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш розпустив місію зі встановлення фактів про удар по колонії в окупованій Оленівці.
наступна статтяЗа згадування про “Азов” у Facebook обіцяють не блокувати: Україна досягла домовленостей з компанією Meta