Головна Підтримка АЗОВ

Найчастіші запитання по “Лютому збору”

Друзі! У коментарях та особистих повідомленнях нам часто ставлять ряд питань, відповіді на які ми вирішили дати публічно.

Для чого нам потрібне таке дороге обладнання для розвідки?

Командири «Азову», пройшовши багато боїв, постійно навчаючись та навчаючи, досконало вивчили необхідне в роботі військових обладнання, яке є пріоритетним для виконання конкретних бойових завдань. Не в останню чергу від цього спорядження залежить не тільки ефективність роботи усього бойового підрозділу, а й життя побратимів. Саме тому ми збираємо гроші лише на якісне та перевірене обладнання.

Як забезпечується прозорість наших зборів?

Прозорість — надзвичайно важлива для нас складова роботи ГО. Azov One заснована командирами «Азову», які беруть активну участь в плануванні фінансових зборів, узгодженні необхідного для закупівлі та контролі за фінансовими надходженнями. Їхня репутація, експертиза та відповідальність гарантують, що зібрані кошти йдуть виключно на необхідні підрозділу речі. Усі звіти публікуватимуться на нашому сайті та офіційних сторінках соцмереж. Ми прагнемо бути максимально прозорими щодо нашої роботи та витрат фінансів, які надходять до нас.

Чи маємо ми офіційних постачальників?

Так, ми маємо офіційних постачальників обладнання. Ми працюємо з провідними виробниками, щоб забезпечити наших бійців усім найкращим, а також надійними та перевіреними постачальниками, які гарантують швидку та безпечну доставку замовлених товарів.

Долучайтесь до наших зборів — підтримуйте «Азов»!

Azov One

Джерело

Linktree | Сайт  | Instagram  | Twitter | Facebook  | YouTube

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяСвітловодськ попрощався з бойовою медикинею окремого загону спецпризначення «Азов» Юлією Зубченко
наступна статтяБоєць «Азову» Арсеній Федосюк з дружиною Юлією за підтримки посольства України в Ізраїлі провели зустріч з фондом «Фонд Маша»