На хайпі під нову пісню MELOVIN’a

???????????????????????????????

Відгримів гучний виступ MELOVIN’a на знімальному майданчику серіалу «Новенька». Новий канал та FILM.UA активно працюють над створенням проекту, головною фішкою якої стане музика. Усі треки, що звучатимуть у серіалі, – це українські версії англомовних пісень співака, композитора, учасника «Євробачення» MELOVIN’a.

Кліп знімали на тенісному корті біля будинку головного героя серіалу Романа Журавського. За сценарієм «Новенької», він навчається в елітній школі, їздить на червоному спортивному авто та живе у великому особняку. Корт хлопець використовує не лише за призначенням, а й для проведення концертів свого музичного гурту «Банда», який створив разом з однокласниками Деном та Святом. Лідер групи – Роман – якраз і співатиме голосом MELOVIN’a. Запис виступу співака на зйомках стане саундтреком до серіалу та його новим відеокліпом.

Сцена, яскраві вогні прожекторів, димова стійка та феєрверки перетворили корт на справжній концертний майданчик. А під сценою фанати MELOVIN’a танцювали та наспівували нову композицію артиста «На хайпі».

– Я задоволений текстом, який ідеально підходить під формат та ідею «Новенької», – розповів MELOVIN Новому каналу. – Кінцевий варіант вичитували та узгоджували разом. Адже відчуваю відповідальність за слова, які, я переконаний, наспівуватимуть люди! Думаю, що «На хайпі» вистрілить! (сміється).

До другого альбому співака із назвою «Octopus» увійдуть пісні «Won’t you stay» та «Orchestra», які теж використають у серіалі. MELOVIN зізнався, що йому подобається співпраця з «Новенькою».

– Я ніколи не пишу щось спеціально, – каже співак. –Це не потрібно мені та іншим людям. Тому що там не буде душі. Треба просто створювати композиції, а потім їх комусь пропонувати. Саме так трапилось із моїми новими роботами, які мені запропонували використати в серіалі.

Прем’єра серіалу «Новенька» відбудеться на Новому каналі в листопаді, а презентація альбому MELOVIN’a запланована на жовтень.

Про що «Новенька».

Дівчина з простої сім’ї Віра потрапляє до елітної школи, аби виконати таємне завдання від поліції.

Робить вона це не з власної волі, а через особисті обставини. Довкола героїні «зав’язуються» заплутана детективна історія та точаться шкільні конфлікти. А ще Віра закохується у лідера класу і , водночас, музичного гурту «Банда» Романа Журавського…