Головна Азовсталь

На честь загиблого Євгена Танцюри назвали вулицю

29 березня під час виконання бойового завдання в Маріуполі на Донеччині загинув головний сержант полку “Азов” 46-річний Євген Танцюра.

Євген — внучатий племінник фольклориста й етнографа Гната Танцюри. Народився в місті Гайсин на Вінниччині. Здобув економічну освіту в Одеській національній академії зв’язку ім. Олександра Попова, працював у торгівлі. Був одним із організаторів одеського Євромайдану. З 2014 року з однодумцями збирав кошти на потреби бійців у зоні АТО.

Через погане здоров’я Євгена не мобілізували до війська. Але він лікувався та цікавився військовою справою. 2020-го став добровольцем-резервістом у полку “Азов”. Протягом 2021 року пройшов курс військової підготовки. З початком повномасштабної війни став на захист Маріуполя. Загинув під час авіанальоту російських окупантів.

— Женя брав участь у кожній акції в Одесі: біля Дюка, мерії, обласних адміністрацій, прокуратури, російського консульства, в Літньому театрі, — розповідає приятель Олег Михайлик. — Ми познайомилися вісім років тому. На акціях стояли поруч до кінця. Женя дійшов до свого життєвого кінця в батальйоні українських героїв “Азов”.

17 квітня президент Володимир Зеленський посмертно нагородив Євгена Танцюру орденом “За мужність” ІІІ ступеня. На його честь перейменували вулицю рідного Гайсина.

У Євгена Танцюри залишилися дружина й син.

“Газету по-українськи” можна передплатити онлайн на сайті Укрпошти за “ковідну тисячу”

Gazeta.ua

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяВихід з Азовсталі. Перебування в Оленівці. Інтерв’ю пропагандистам | СОЛЯР & ДУТЧАК
наступна стаття«Прощаючись зі мною, син став на коліна й сказав, що додому вже не повернеться»: про загиблого у Маріуполі 23-річного «азовця» розповіла його мама