Головна Азовсталь

На Чернігівщині попрощалися з військовим, який обороняв Маріуполь

| Суспільне

6 серпня, на центральному кладовищі Мени поховали військового Віталія Горбача, який загинув у боях за Маріуполь. Про це повідомляє Менська міська рада на своїй Фейсбук-сторінці.

Він народився 18 жовтня 1985 року в місті Мена на Чернігівщині.

Як йдеться у повідомленні, з початком російської збройної агресії проти України у 2014 році був мобілізований до лав ЗСУ. Брав участь у боях на сході України. У 2015 році був демобілізований та повернувся до рідного міста.

Навчався в гімназії. Малював комікси, захоплювався ігровими приставками, любив читати, збирав колекцію книг Стівена Кінга. А ще – займався спортом та вів здоровий спосіб життя. Неодноразово брав участь у марафонах дистанцією 42,195 км, обласних та районних змаганнях із жиму штанги лежачи та полкових турнірах.

Віталій Горбач. ФОТО: Фейсбук Менська міська рада

У 2019 році пішов добровольцем у полк “Азов”. У січні 2022 року, коли закінчувався строк контракту, ухвалив рішення про його продовження у зв’язку з напруженою ситуацією на кордоні України з Росією та великою імовірністю повномасштабного нападу зі сторони окупанта. Служив старшим солдатом, старшим кулеметником 2-го відділення розвідки 1-го батальйону оперативного призначення полку “Азов”.

Брав участь у боях за Маріуполь, де 15 березня 2022 року загинув від вибуху при виконанні бойового завдання.

Указом президента України від 25.03.2022 №168/2022 посмертно нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Суспільне

Джерело

попередня статтяКомета. Політ до пекла та назад.
наступна статтяТимчасовий командир Азову “Раз-Два” про Оленівку, Червоний Хрест, Редіса та оборону Маріуполя. Відео