Головна Асоціація

Мінцифри вдалося домовитися з Meta щодо контенту про полк «Азов»

Meta більше не блокуватиме контент про полк «Азов» – про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму блозі. Рішення вдалося ухвалити завдяки домовленостям з президентом з глобальної політики компанії Ніком Клеггом та віцепрезиденткою з питань політики модерування Монікою Біккерт під час зустрічі в Давосі.

У своєму повідомленні міністр зазначив, що команда Мінцифри постійно комунікує з Meta щодо співпраці та подякував корпорації за важливе рішення змінити політику модерування щодо України: «Завдяки цьому мільйони людей у світі знатимуть про подвиг захисників і захисниць Маріуполя, а російська пропаганда втратить аргумент для звинувачення українських героїв».

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує команді Міністерства цифрової трансформації України за проведену роботу над розв’язанням цього важливого питання. Окремо дякуємо міністру Михайлу Федорову та представнику Мінцифр Антону Мельнику, які неодноразово допомагали зберегти сторінки у соціальних мережах нашій організації. Професійність колективу міністерства дозволила нам не зникати з інформаційного простору, що було надважливо для ведення безперервної боротьби за звільнення Маріупольського гарнізону.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяАзовець Максим Кагал
наступна статтяОЗСП «Азов» повертається в Instagram.