Michelle Andrade в шоу каналу «Україна» стане парашутисткою

Популярна співачка Michelle Andrade на зйомках шоу «Привіт, 20-ті!», яке канал «Україна» покаже 31 грудня о 20:00, розповіла про те, як прямо на сцені здійснилася її екстремальна мрія.

Як виявилося, тендітна на вигляд Michelle Andrade із задоволенням бере участь в авантюрах, тим паче, якщо вони екстремальні. У святковому шоу «Привіт, 20-ті!» глядачі побачать співачку в несподіваному образі парашутистки.

«Номер вийшов суперенергійним! Я в помаранчевому, хлопчики гарні з білими торсами, парашут… І хоча я співаю «Спокойно, tranquilla», але зовсім все протилежно, ми зовсім неспокійні. Все повинно бути так, емоційно, щоб було видно – ух, Новий рік! Хоча, зізнаюся, переживала. На репетиціях все проходить умовно, і тільки на сцені ми стикаємося із труднощами. Але хлопчики у мене молодці, дуже мені допомагали! Складнощі були в тому, що слизько, парашут сам по собі ковзає, рухається, плюс вітродуй працює… потрібно не забувати переступати через стропи, інакше можеш спіткнутися. А ще потрібно співати і рухатися! Але сподіваюся, глядачі оцінять і порадіють», – розповіла Michelle Andrade журналістам каналу «Україна».

Виявляється, завдяки такому неординарному номеру прямо на сцені здійснилася мрія артистки, адже вона обожнює все, що пов’язано з екстримом.

«Я дуже давно хотіла стрибнути з парашутом, поки не можу собі цього дозволити, але дуже хочу до сих пір. Просто я супер допитлива, мені дуже подобається екстрим і все, що з ним пов’язано. Я люблю висоту, обожнюю «американські гірки». Тож, мені дуже подобається, коли такий драйв є і на сцені», – поділилася артистка за лаштунками шоу «Привіт, 20-ті!», яке канал «Україна» покаже 31 грудня о 20:00.

Нагадаємо, режисером-постановником святкового шоу «Привіт, 20-ті!» став Герман Ненов. Для кожного артиста команда проекту приготувала яскраві постановки. Глядачів чекають номери з використанням сучасних мультимедійних технологій доповненої реальності, масові постановки за участю понад півсотні людей. Багато номерів будуть дуже ризиковані й навіть небезпечні.  Виробництвом грандіозного проекту займається компанія Star Media.