MELOVIN, Катерина Кухар і ОNUKA розповіли про перші поцілунки

Сьогодні у понад 60-ти країнах відзначають День поцілунку. З нагоди свята в програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» зірки поділилися своїми спогадами. Виявилось, для Анни Добриднєвої перший поцілунок став жахіттям. А от зіркові чоловіки досі не можуть забути ці яскраві враження.

Романтичні, пристрасні і такі, про які воліють забути. Поцілунок – особливий вияв почуттів. Іноді ці миті запам’ятовуються на все життя, особливо, коли йдеться про перший поцілунок. Проте розповісти про нього готові не всі зірки.

«М-м-м я не скажу, – посміхаючись, говорить актор Олексій Тритенко в програмі «Ранок з Україною». – Коли я був у таборі й цілувався з вожатою. Після цього я зрозумів – ось такий він неймовірний дорослий світ!».

Дитячі табори відпочинку, як виявилося, таке цікаве місце! Артем Пивоваров теж якось поїхав відпочити. Що і досі пам’ятає.

«Перший поцілунок був у таборі. Мені було 12 років. Чомусь мені було дуже страшно і я соромився – було ніяково, але дівчина була старшою, ніж я. Вона взяла ініціативу в свої руки і все було добре!» – поділився Артем Пивоваров в ефірі каналу «Україна».

А от MELOVIN ще до літнього табору не доїхав, а цілуватися вже навчився. Все трапилося ще у молодшій школі.

«Перший поцілунок був у школі за шафою в роздягальні. Пам’ятаю ту дівчинку, така світленька, звали її, здається, Іра. Це був той самий перший поцілунок, такий прямо прикольний», – з посмішкою згадує MELOVIN.

Далі – ще цікавіше. Як бути, коли у подружжя спогади про перший спільний поцілунок не співпадають… Наше запитання застало зненацька Катерину Кухар та Олександра Стоянова, прем’єрів Національної опери України.

«У мене з ним перший поцілунок був у Марбельї», – розповідає Катерина Кухар в ефірі «Ранку з Україною».

Але в Олександра на цю подію в згадках інша дата.

«Я більше ні з ким не цілувався, крім цієї жінки. Мій перший поцілунок був з Катею, трохи раніше, ніж у Марбельї. Не пам’ятаю де, але раніше – це точно. Вона лежала і спала, а я її поцілував», – зізнається Олександр Стоянов.

«Хмм… Це цікаво! Та головне, чоловіки, цілуйте своїх жінок так, щоб вони це запам’ятали», – коментує Катерина Кухар.

Хоча пам’ятати можна по-різному. ОNUKA згадує, як колись раптово погодилися на побачення, де і стався її перший поцілунок.

«Це було дуже несподівано і, напевно, проти моєї волі, тому було досить дивно, але в будь-якому випадку це точно запам’яталося!» – розповіла ОNUKA в ефірі каналу «Україна».

Та це квіточки. Анна Добриднєва перший поцілунок як згадає, так здригнеться.

«Перевдягалася 500 разів перед тим, як вийти з дому до цього хлопчика. І загалом прийшла, а він поїв цибулі, зараза. Розумієте?» – коментує Анна Добриднєва.

Перед темою про поцілунки не встояла і Олена Шоптенко. Зазвичай, зірка про особисте ані пари з вуст. Проте «Ранку з Україною» розповила про перший поцілунок зі своїм чоловіком Олексієм.

«Він був справді незабутнім. Але відкрию маленьку таємницю – я сама його попросила про це, ось тому, звичайно ж, я його запам’ятала», – розповіла Олена Шоптенко.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Оперативная полиграфия на Оболони