Головна Азовсталь

Маріупольська Пташка заспівала з підвалу “Азовсталі” про Україну. Відео

Автор: Ольга Ліпич | OBOZREVATEL

21-річна захисниця Маріуполя Катерина, яку називають Пташкою, знову вразила світ своїм співом. У підземеллях заводу “Азовсталь”, останнього форпосту української оборони в заблокованому й знищеному Росією місті, вона заспівала “Нам не страшний червоний гніт”.

Кадри пронизливого виконання пісні українських повстанців опублікував Telegram-канал MRPL.CITY 17 травня – на 83-й день війни з Росією (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Сила духу незламної захисниці української держави вкотре захопила українців та підкорила наші серця.

“Нам не страшний червоний гніт
І дикі орди cходу,
Ми йдем у бій за нарід свій,
За волю для народу!
Ми йдем у бій, земля гуде,
Радіють гори й степи,
І нас на бій благословить
Священний дух Мазепи!
Хай грім гримить, хай дощ паде,
Хай котяться лавини,
Ми йдем у бій за нарід свій,
За волю України!” – заспівала Пташка.

Раніше Катерина виконала пісню Андрія Кузьменка “Спи собі сама” на території обстрілюваного росіянами заводу “Азовсталь”. Їй підспівував один із побратимів. Люди поширювали це відео, захоплюючись співом Катерини та героїзмом захисників міста.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Катерина, яку називають маріупольською Пташкою, з посмішкою на обличчі спростувала чутки про загибель – свою та бойових побратимів. Вона зазначила, що це зірки на небі згоряють, а українські бійці з рубежу оборони міста-героя будуть жити й бити ворога.

OBOZREVATEL 

Джерело

попередня статтяУ Маріуполі є загроза поширення холери
наступна статтяУвага. Евакуація. Окупанти повідомляють по своїм каналам про закриття проїзду через Василівку на невизначений час