Головна Маріуполь

Маріуполь. Відновлення. Висновки.

Колаборант – заступник псевдомера Маріуполя Хаджинов повідомив, що маріупольці будуть відновлювати власне житло самостійно. Допомога росії буде, але виключно по дитячім садкам, школам і приміщенням адміністрації. Всім іншим лише будматеріали.

Одночасно джерела кажуть про намір росії побудувати декілька багатоквартирних будівель для потреб військового окупаційного корпусу та розпочати «відновлення історичних будівель».

Цікава деталь, цей процес активно лобіює фсб-група Сабліна та екс-депутата Маріупольської міськради Іванова (автори російської весни 2014 року в місті). Вчора в Маріуполі було керівництво ФАУ «Роскапстрой» Мінбуду росії. Саме ця організація займалась освоєнням бюджету будівництвом в Криму після окупації. Фінансові ниточки від неї ведуть саме до біглих чиновників України, що оселились в росії та Криму. Тепер маріупольські мраZі готуються освоїти бюджет на «відновлення Маріуполя». Єдине, чого точно немає в цьому рівнянні – маріупольців та покращення їх життя.

Андрющенко Time

Джерело

попередня статтяОкупаційна влада нарешті визнала свою неспроможність подолати проблеми з пожежами при включенні електрики.
наступна статтяСтворене об’єднання сімей захисників Маріуполя “Родини Азовсталі”