Головна Маріуполь

Маріуполь. Поховання загиблих.

Критична ситуація з похованням загиблих та нові знущання окупантів набирають обертів. Окрім природних причин розпаду тіл загиблих критичності ситуації додав анонс виплати компенсацій від росії за втрату близьких. Для того потрібно отримати довідку від окупаційної влади. Для отримання такої довідки необхідно пред’явити тіло загиблого на судмедекспертизу/впізнання, а вже після неї дозволено ховати людей. В Маріуполі експертизу проводять в Ритуальному домі за адресою Нікольське (Володарське) шосе, 3.

Маріупольцям нарешті дозволили самостійно проводити ексгумацію та перепоховання з дворів. Люди масово звозять трупи. Туди ж частково потрапляють трупи з-під завалів. Трупи буквально складують на вулиці. Місцеві повідомляють, що сморід чутно задовго до візуального наближення. Трупам, яких упізнані присвоюють номери (саме ці номери можна побачити на табличках у братських могилах). Невпізнаних фотографують і теж присвоюють номери.

Попри щоденний графік роботи кількість трупів зростає кожного дня.
Ті маріупольці, які бажають пришвидшити процес, везуть тіла загиблих в Мангуш на подібну процедуру. За хабар, від 10 до 25 тис. грн колаборанти в Мангуші швидко дають довідку і потім відбувається поховання в братській могилі в Мангуші. Звідси і її стрімке зростання.

Також надходить інформація про «розконсервацію» історичного кладовища «Некрополь» в Центральному районі Маріуполя. Додаємо координати для можливості отримання та перевірки через стільникові знімки.

Окрім того, є інформація про масове постачання хлору в Маріуполь для використання в братських могилах, можливо для санітарних потреб або простого швидкого знищення наслідків військових злочинів.

У підсумку, окупанти буквально продовжують перетворювати місто на кладовище.
Лють. Просто лють.

Андрющенко Time

Джерело

попередня статтяДружини бійців “Азова”: Чоловіки взяли на себе величезний удар, їх необхідно врятувати
наступна статтяРазом ми їх врятуємо!