Головна Маріуполь

Маріуполь. 9 травня. Параду нема, зате є карнавал.

300 метрів смугастої ганчірки розтягнули на пр. Нахімов по дорозі на площу Воїнів визволителів. Справжнє свято, чого там. Особливо на фоні канонади з Азовсталі.

UPD: з місця повідомляють, що для пронесення простирадла привезли людей / волонтерів з Новоазовська та Донецька. Переважно росіяни. Вибірково залучили людей похилого віку з Маріуполя. Ажіотажу і радощі на вулиці по ходу колони особливо не помічено. Людей заманюють на площу через обіцянки польової кухні та додаткових наборів їжі. Справжнє бляха свято

11:18

Путлерюгенс на місці. Вічний вогонь з самої Москви – на місці. Окупанти на місці. Колаборанти на місці. Єдине кого немає – маріупольців.

Щось якось зі святом пішло не так.

Тому, що Маріуполь – це Україна, а не московія!

13:58

Апофеоз блювотного рефлексу.

Як не огидно – варто звернути увагу на “толпу народу”. Окрім завезених “волонтерів єдиноросів” та представників окупаційної влади – майже нікого. Російські бомби дуже показово пояснили маріупольцям, наскільки все однозначно.
у підсумку побєдобесія можна ще раз сказати – х#й їм, а не Маріуполь

16:03

Хода окупантів.

Ще декілька ракурсів, які прекрасно демонструють, що окрім самих окупантів та колаборантів до ходи маріупольців долучилось приблизно нуль.
Так завжди трапляється, коли ти несеш “освобождение от фашизма” разом з авіабомбами. Та звільняєш одразу від демократії, звичного укладу, майна, заробітку і житла….

Андрющенко Time

Джерело

 

попередня статтяПарад орков в Мариуполе. Видео
наступна статтяПід час останньої евакуації з території “Азовсталі” окупанти розлучили військового медика Вікторію Обідіну і її 4-річну доньку Алісу.