Головна Маріуполь

Маріуполь. На зараз. Водопостачання.

Окупанти анонсували тестовий запуск міської насосної станції в с. Старий Крим завтра, 12 травня. За їх твердженням вода буде йти самотеком по місту і її вистачить приватному сектору та першим поверхам багатоповерхівок.

Технічно можливо запустити насосну, електрику до якої протягнули з Нікольського району. Однак, топографія Маріуполя не дозволяє таку подачу води без застосування інших насосних в середні міста. Тому водопостачання як такого не буде. При цьому це призведе не тільки до підтоплення по ділянках прориву, але переповненню каналізаційної системи, яка не працює і запуск її навіть не заплановано. Не складно прорахувати, до чого це призведе. Окупанти вирішили просто втопити Маріуполь в лайні буквально. Найбільший ризик в цьому – стрімке зростання інфекційних захворювань та зростання смертності. Хоча цілком можливе, що то частина плану окупантів.

Маріупольці, раптом у Вас в крані з’явиться вода, використовуйте її виключно як технічно. Кількість хлору при відсутності технології та з урахуванням двомісячного простою системи може бути смертельною. Піклуйтесь про себе. Переказуйте близькім і рідним. Ця вода якщо і буде – вона несе смерть принаймні тиждень.

Андрющенко Time

Джерело

попередня статтяАзовсталь. На зараз. Відео
наступна статтяДеблокада Маріуполя військовим шляхом наразі не можлива, – Міноборони