Головна Маріуполь

Маріуполь. 9 травня. Початок кінця першої пачки гауляйтерів

Повний провал пропаганди та криза жанру. Перенесення “святкування” в Приморський район через те, що не впорались з завалами в центрі. Не впорались через відмову маріупольців працювати за їжу в важко психічному стані. Оперативно запущена “реклама” від самозваного мера Іващенко “працювати за зарплату” не спрацювала. Підсумок – перенесення місця святкування.

Відсутність людей в місці святкування. Маріупольській саботаж разом з Нескореним “Азовсталь” стали на заваді яскравих пропагандистських роликів. Купа нагнаних російських журналістів та “блогерів” вимушені були радикально кадрувати відео та накладати музику аби показати хоча б щось. Навіть “відновлення комсомольця” на меморіалі та повернення радянських назв Площі Воїнів Визволителів та вул. Грушевського не дали очікуваного ефекту ейфорії. Що на фоні голодного міста в принципі не сюрприз.

Неочікувано низький рівень колаборації, зокрема в галузі освіти. Попри анонсоване відкриття другої школи, дитячого садочку та гімназії №2 окупаційна влада досі не може знайти освітян, охочих працювати.

Мародерство та кришування. Виявляться, ниточки щодо пунктів обміну валют, де курс гривні до рубля 1,7/1,8 (для порівняння в донецьку 2,2) тягнуться до “нової адміністрації Маріуполя”. Маріупольці, що звикли до демократії все частіше відверто виказують незадоволення та залишають скарги в офісі пушиліна на дії влади в Маріуполі.

У підсумку, наші джерела з оточення “нової влади” кажуть про наростаюче незадоволення діями Іващенка та Хармишева. Судячи за все, бюджети що надійшли з росії на фінансування окупаційної пропаганди вже “освоєні” без результату з великим провалом. І до когось в росії це стало вже доходить.
То ж, 9 травня можна вважати стартом часу відліку строку придатності Іващенка і ко. до повторення їм долі губарева та захарченка. Взагалі не шкода і стає по справжньому цікаво, хто добереться до нього першим – ми або ФСБ.

Вся “криза” 9 травня в одному фото. На вже наявній алеї в парку всім гамузом гауляйтерів в повної самотності й оточенні охорони посадити одне дерево. Справжнє обличчя перемоги росії в Маріуполі. 😂


Андрющенко Time

Джерело

попередня статтяМаріуполь. Азовсталь. 10.05.2022
наступна статтяПротивник не зупиняється в спробах захопити українську фортецю