Головна Маріуполь

Маріуполь 16.06.2022

Електрика

Постачання електрики так і обмежено житломасивом 20-тий. Кількість пожеж не зменшується, окупанти намагаються їх ліквідовувати. Не завжди успішно. Чому саме цей район в пріоритеті? Тому, що там знаходиться офіс “адміністрації” окупантів Маріуполя. Ніякою турботою про людей тут не тхне.

Порт

Окупанти поновили спроби відновлення роботи порту, тому що іншого шляху для вивозу вкраденого металу, забезпечення мінімальної логістики для російських військових не знайдено. На сьогодні майже закінчили розмінування. Вчора було піднято з дна “Старих воріт” затоплений катер прикордонників. Але поки затоплена “Меотида” з нашим прапором гордо тримає вхід в “Нові ворота”, які є основними для поновлення роботи морських перевезень.

Розбір завалів

Російські окупанти почали “розбір завалів” в лікарні №3. Той самої частини, де дитяче відділення та пологовий будинок. Туди, куди впала одна з перших авіабомб.
Тепер російське МНС прискореними темпами “зачищає”. Дивно, але план розчищення завалів цілком збігається з місцями найбільшого руйнування та показового цинізму російської армії. Драм театр. Проспект Миру. Тепер раптом лікарня.

Андрющенко Time

Джерело

попередня статтяАзовсталь
наступна статтяБоєць полку “Азов” опублікував фотографію, зроблену на території “Азовсталь”