Головна Підтримка АЗОВ

Мама полоненого азовця з Волині виступила з промовою в ООН

Мама полоненого військовослужбовця “Азову” Світлана Богдан із Ковеля виступила з промовою у Швейцарії, в Організації Об’єднаних Націй, – повідомили в міжнародному волонтерському логістичному центрі “Марлог”.

Світлана Богдан виступила з промовою на сесії робочої групи ООН з насильницьких чи недобровільних зникнень та передала звернення від батьків полонених азовців. Також у жінки відбулась зустріч з провідними спеціалістами Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Разом з іншими українцями жінка взяла участь у маніфестації з визволення полонених захисників “Азову” біля Штаб-квартири ООН в Женеві.

Маніфестація з визволення полонених захисників “Азову” у Женеві. Фото: Міжнародний волонтерський логістичний центр “Марлог”

Син Світлани Богдан Андрій служив у полку “Азов” з 2019 року. Пішов туди разом з другом та однокласником Владиславом. 24 лютого хлопці були в Маріуполі, обороняли завод “Азовсталь”. З 16 травня 2022 перебувають у російському полоні.

Світлана Богдан працює медичною сестрою в навчальному закладі. У вільний від роботи час жінка волонтерить у ковельському волонтерському центрі “Марлог”.

Суспільне новини

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяУ Національному академічному театрі опери та балету України відкриється виставка картин Олени Ліберті, присвячена річниці полону захисників Маріуполя
наступна статтяУ Києві в Оперному театрі відкриють виставку з картинами оборонців Азовсталі