Головна Політики

Максим Жорін в прямому ефірі “5 каналу” прокоментував звірства росіян на Київщині та розповів про поточну ситуацію в Маріуполі

Всі злочини московської орди в Бучі, Ірпені та інших містах помножте на сто і вийде те, що на нас чекає в Маріуполі – Максим Жорін

В прямому ефірі “5 каналу” прокоментував звірства росіян на Київщині та розповів про поточну ситуацію в Маріуполі один з командирів ТрО “Азов” Максим Жорін. Він пояснив, що в блокадному Маріуполі злочинці російської армії будуть намагатися приховати наслідки своїх злодіянь.

“Жахіттям є все те, що ми побачили в Бучі, Ірпені та інших населених пунктах. Однак те що, на нас чекає в Маріуполі, можна буде помножити на сто. На дану хвилину ми вже розуміємо, що росіяни намагаються приховати свої злочини, і можливо, частково в них це вийде. З Бучі та Ірпеня їм довелося відносно швидко відходити, і не все вони встигли там за собою сховати. Що стосується Маріуполя, то на жаль, зараз у них є така можливість. Велику частину міста на дану хвилину ми не контролюємо, тому те, які злочини вони там вчиняють, можна тільки здогадуватись”, – каже Максим Жорін.

Коментуючи інформацію, щодо повернення в Україну підрозділу армії рф, який вчиняв свавілля в містечках Київської області, Максим Жорін зазначив, що проблема полягає не в даному підрозділі, а в тому, що “вся російська армія сьогодні складається саме з таких от низьких негідників, які ображені на весь світ, і які з абсолютним задоволенням знущаються зі слабких, жінок та дітей”.

Командир Жорін також пояснив, що місто Маріуполь потребує деблокади якнайшвидше, адже кожен день боротьби наших захисників за місто вартує неймовірних зусиль та людських життів.

“За останню добу силами “Азову” було знищено два танки, одна БМП та певна кількість особового складу, яку давно вже ніхто не рахує. Однак не треба обманювати себе цими успіхами, адже сьогодні хлопцям дуже потрібна допомога. Вони просто на своїх плечах витягують цей тягар і в надскладних умовах знаходять можливість знищувати ворога. Їм це все вдається тому, що вони чекають і розраховують на підтримку всієї країни. Адже кожен день, який ми втрачаємо, це сотні життів цивільного населення, і на жаль, в тому числі й життів героїв, які захищають країну”, – розповів азовець.

Тероборона АЗОВ 

Джерело

<<Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @diplomat4308 з полку “АЗОВ”
>>Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @diplomat4308 з полку “АЗОВ”