Logitech та Natus Vincere тепер партнери!

Популярна українська кіберспортивна організація Natus Vincere та швейцарська компанія Logitech International, яка відома своїми інноваціями у галузі розробки ігрових технологій та обладнання під брендом Logitech G, уклали  угоду про співпрацю. Згідно з її умовами, Logitech International стає ексклюзивним постачальником ігрової продукції під брендом Logitech G для Na’Vi.

«Ми розпочинаємо нове десятиліття нашого клубу з партнерства зі справжнім лідером ринку в галузі ігрової продукції – Logitech G. Важливо, що компанія, яка надаватиме для наших гравців ігрові гарнітури, клавіатури, мишки та килимки, працює з величезною кількістю кіберспортсменів та організацій, постійно спираючись на їхні відгуки під час розробки нових ігрових пристроїв. Це вселяє великий оптимізм в наше, сподіваюся, тривале та успішне партнерство», – прокоментував договір про колаборацію Євген «Haris Pilton» Золотарьов, генеральний менеджер Natus Vincere.

Logitech G, один із брендів інтернаціональної компанії Logitech, є лідером у галузі ігрових пристроїв для комп’ютерів і консолей. Інноваційний дизайн, прогресивні технології та любов Logitech G до відеоігор забезпечують гравців будь-якого рівня найкращими в індустрії клавіатурами, мишами, гарнітурами, килимками, а також контролерами для автомобільних, авіаційних і космічних симуляторів. Завдяки своїм революційним продуктам Logitech G є ідеальною парою для Na’Vi, чия мета – домагатися найвищих показників ефективності від своїх кіберспортсменів. «Ми пишаємося тим, що можемо працювати з командами, які прагнуть досягти максимальних результатів, і знають, що у нас є пристрої, які допомагають боротися на найвищому рівні. Ми дуже раді можливості допомогти Na’Vi та їхнім кіберспортсменам світового рівня в досягненні їхніх цілей», – відзначив Брент Беррі, керівник кіберспортивного напряму Logitech G.

Компанія Logitech G славиться тим, що постійно залучає авторитетних кіберспортсменів до тестування нової та вдосконаленої продукції.

«Чудово, що під час створення нових моделей Logitech G враховує відгуки професійних гравців. Мені здається, це правильно. Ми використовуємо пристрої по 14 годин на день і дійсно можемо вказати на те, що слід виправити. Я радий, що ми почали співпрацювати з цією компанією», – поділився емоціями Олександр «s1mple» Костильов.

«Радий, що Na’Vi почали співпрацювати з Logitech G. Зізнаюся, я вже встиг протестувати мишку Logitech G703. Тепер очікую з нетерпінням, коли зможу пограти у G PRO X. Вболівайте за нас на DreamLeague в січні», – додав Павло «9pasha» Хвастунов.