Legion Run Kyiv 2019 відвідав мер Києва Віталій Кличко, а також понад 5000 учасників і глядачів

Останній день літа подарував яскраві незабутні враження тим сміливцям, які взяли участь в одному з найбільших в Європі спортивних заходів – забігу з перешкодами Legion Run. На Трухановому острові в Києві зібралися понад 2500 відважних легіонерів і стільки ж глядачів, щоб пройти смугу перешкод з бруду, піску, дроту, шин, пірнути в басейн із льодом, підкорити стрімкі стіни і багато іншого. Спеціально для заходу в Україні було створено 16 нових перешкод.

В Україні Legion Run проходить вже 3-й рік поспіль. А найперший забіг був організований на Кіпрі в 2014 році. Формат створив колишній морський піхотинець з США Джейсон Беллорі. Його надихнули традиції тренувань давньоримських легіонерів і сучасних американських солдатів.

Перед забігом у Києві сертифіковані тренери по CrossFit провели розминку для всіх учасників. З розігрітими м’язами і бойовим настроєм легіонери вирушили підкорювати смугу перешкод. В цілому, взяти участь в забігу як спортсмени або глядачі прийшли близько 5000 чоловік. Серед них – і мер столиці Віталій Кличко.

«Пробіжка поруч із Віталієм Кличком була незабутнім досвідом. Величезне дякую йому за те, що пробіг всі 5 км з нами і за теплі слова після цього. Ми дуже раді такому величезному інтересу до заходу в Україні, тому в 2020 році вирішили організувати три забіги в Києві (23 травня), Одесі (13 червня) і Харкові (25 липня)», – зазначив СЕО Legion Run Івайло Матев.

«Кілька кілометрів перешкод із бруду, стін, дроту, крижаної води – гонка на витривалість і силу духу. Але ми всі виклики гідно подолали! Задоволені і щасливі пішли відмиватися», – написав Віталій Кличко на своїй сторінці в Facebook.

Яскраві спогади залишилися й у інших учасників забігу. «Сьогодні я брав участь в Legion Run. І я вижив! Це неймовірні відчуття, які взяли початок у басейні з крижаною водою і льодом в ньому. … Хлопці, команда, в якій мені випав шанс брати участь, дякую вам! Дякую, що чекали на мене, поки я домовлявся зі своїм організмом. Дякую за те, що буквально тягли мене вгору і штовхали в спину, поки я біг», – поділився враженнями відомий фотограф Євген Зінченко.

Амбасадори Legion Run відомі теле- і радіоведучі Нікіта Добринін і Андрій Джеджула прийшли на забіг зі своїми командами і активно підтримували інших учасників на шляху між брудом, водою і колючим дротом.

«Ми пройшли Legion Run і десяток перешкод: пробиралися в лісі, пройшли крижану ванну, повзли під землею і забігали на рампу. Чесно вам скажу, я підсів на змагання, вони допомагають мені знаходити мотивацію для тренувань у залі», –  розповів Нікіта Добринін.

«Нормально відіждгли, і Віталій Кличко красунчик, теж як і ми, намотав цих 5 км з перешкодами і став частиною Legion Run!» – поділився Андрій Джеджула.

В рамках Legion Run вже другий рік поспіль проходить окремий Ветеранський забіг із учасниками АТО та їх родинами, організований волонтерами з «GO Добровольці».

«Ветеранської забіг – це про підтримку, командну роботу, активний і здоровий спосіб життя. Ми сподіваємося, що це стане традицією і з кожним роком наші хвилі будуть ще більш численними і потужнішими. Це один з найулюбленіших проектів нашої команди», – розповіли представники «GO Добровольці» на сторінці в Facebook.

Глядачам із дітьми організатори підготували особливу розвагу. Для маленьких «легіонерів» від 4 до 12 років зробили окрему смугу перешкод – Legion Kids Run. Турніки, сітки, міні-скеледром і багато іншого подарували батькам і дітям незабутній активний день.

Серед компаній, які взяли участь в забігу, – представники міжнародної пивоварної корпорації AB Inbev, одного з найкрупніших світових аудиторів Ernst & Young, американської фармацевтичної компанії Pfizer, Американської торговельної палати в Україні, міжнародної юридичної компанії Redcliffe Partners, виробника мінеральних вод Morshynska-Borjomi, порталу з працевлаштування HeadHunter і багато інших

Організатори забігу ставлять перед собою амбітні цілі на наступний рік. У 2020 році заплановані забіги Legion Run в Києві (23 травня), Одесі (13 червня) і Харкові (25 липня).

Медіа-партнер Legion Run – ВД УМХ (irunning.com.ua, tochka.net, isport.ua, bigmir.net).