Лайк або смерть? Новий канал зняв 22 гарбуза в анімації до Хелловіну

Спеціально до сьогоднішнього Дня всіх святих дизайнери Нового каналу підготували анімований банер. Його героєм став гарбуз, який посміхається спершу привітно, але менш як за секунду стає зловісним.

– Мене надихнув референс, у якому герой усміхається у стоп-моушн стилістиці, – розповідає Олександр Антонов, креативний директор «TV-Brands Creative Group» Об’єднаного дизайн-бюро. – Я подумав, що це було б цікаво адаптувати на гарбузі. Показати весь спектр його емоцій (сміється)

Для цього знадобилося 22 гарбуза. Напередодні команда дизайнерів придумала більше двох десятків варіацій «облич», які потім художники вирізали на гігантських плодах. Тривалість анімації – лише 15 секунд, але на її виробництво знадобилося кілька днів.

– У нас одна емоція змінює іншу, день переходить у ніч, – каже Олександр Антонов, – А потім з’являються «Буу» і напис «Ласощі чи життя?»

Щоб переглянути анімацію до Хелловіну, заходь в Instagram Нового каналу

View this post on Instagram

От він і настав — страшний та моторошний Halloween ??? Сьогодні можна нарядитися у найстрашніші костюми, розставити на подвір‘ї гарбузи (хоча вони вже тиждень стоять у всіх магазинах?) та вимагати у перехожих цукерки ?? Напиши, як ти відзначаєш Свято усіх святих ? А я підготував для тебе ось таку відео-листівку, якою ти можеш привітати друзів з Halloween ? #новийканал #давайжитиразом #halloween

A post shared by Новий канал (@novy_channel) on