Кухар навчає Горянського балету: суддя “Танців з зірками” заінтригувала несподіваним візитом на зйомки комедійного серіалу 

Відома українська прима-балерина та суддя нового сезону шоу “Танців з зірками”  Катерина Кухар заінтригувала прихильників веселим та жартівливим відео зі знімального майданчику серіалу “Великі Вуйки”.

На короткому ролику, який з’явився сьогодні на сторінці телеканалу 1+1 та акаунті Катерини Кухар, балерина в жартівливій формі навчає танцювальним па акторів Володимира Горянського та Володимира Ніколаєнка. “Тримаємо спинку, лікті”, — зауважувала суддя “Танців з зірками”. Відбувалося це якраз під час зйомок серіалу “Великі Вуйки” — спін-офу культової комедії “Останній москаль”. Тому у образах акторів з легкістю можна впізнати гуцулів Василя Микитюка та кума Бодьо.

Танцювальний урок перервав Юрій Горбунов — креативний продюсер комедії. “Катю, ти переплутала проекти! Це “Великі Вуйки”, а не “Танці з зірками”, — звернувся він до зірки та швидко забрав її з кадру.

Оскільки нещодавно телеканал 1+1 підтвердив, що Катерина Кухар знову обійме суддівське крісло у «Танцях з зірками», прихильники припустили, що на знімальний майданчик очікуваного серіалу вона вирушила на пошук учасників нового сезону, адже їхні імена ще тримаються у суворій таємниці. “Вона просто фанат свої справи”, “Наречена одного з вуйок”, “Шукає учасників нового сезону Танців” — озвучували свої версії прихильники у коментарях.

Продюсери “Великих Вуйок” розвіяли всі здогадки та підтвердили, що Катерина Кухар насправді отримала роль у комедії. Вона з’явиться на екранах глядачів в образі циганки.

“Мій персонаж у фільмі — молода красива циганка, яка ворожить на картах. Вуйки зустрінуть її на київському вокзалі та звернуться за порадою у любовних справах. А от що скажуть карти нашим гуцулам, дивіться у серіалі. Доля — таємнича та загадкова річ, вона любить жартувати”, — описала свою серіальну героїню Катерина.

За словами балерини, роль циганки для неї виявилась несподіваною, але зрозумілою.

“У моєму репертуарі є партія циганки Есмеральди. Як запрошений артист я з нею гастролювала по Іспанії та Італії. Тому на знімальному майданчику мені було зрозуміло, якою цю роль бачив режисер. Але враховуючи те, що “Великі Вуйки” — це все таки комедія, а не драма, я у свій образ додала нотку веселощів і шаленості. Це буде цікавий цигансько-український колорит”, — додала Катерина.

Катерина Кухар стала не єдиною запрошеною зіркою у новій комедії. Ролі у “Великих Вуйках” також отримали Надія Мейхер, Михайло Поплавський, Ігор Ласточкін та Дмитро Коляденко. Продюсери обіцяють, що глядача на екранах чекають і інші зіркові сюрпризи.

У той же час команда шоу “Танців з зірками” також тримає інтригу та не відкриває імена учасників наступного сезону. Тому цілком ймовірно, що один із вуйків справді зможе вийти на паркет.

Нагадаємо, за сюжетом комедії, вперше в історії Великих Вуйок влада виділила кошти на будівництво дороги до села. Але через корумпованого чиновника право на будівництва віддають селу-конкуренту — Малим Вуйкам. Сільський голова Микитюк вирішує зібрати делегацію та поїхати «добиватися правди» до самої столиці. Виробництвом серіалу займається 1+1 Продакшн. Продюсери стрічки: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Юрій Горбунов, Христина Шкабар. Авторами сценарію комедії “Великі Вуйки” став Микола Куцик, Олексій Приходько, Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які створювали й оригінальну історію.