Кошмарний директор — Дивитися всім!

31 жовтня в широкий прокат вийде повнометражний український фільм «Кошмарний директор». Серед героїв ви побачите Таїсію Щурук («Київ вдень та вночі», «Перші ластівки»), Віталія Слуцького («Медфак») і Сашу Рудинського, який зіграв у серіалах «Подорожник» і «Перші ластівки», які вийдуть восени 2019 на Новому каналі.

Крім того, в «Кошмарному директорі» в епізодичних ролях знялися експерт «Топ-модель по-українськи» Сергій Нікітюк, випускники другого сезону модельного реаліті — Діма Топоринський та Єгор Степаненко, а роль сексуальної секретарки дісталася… Даші Астаф’євій!

У центрі сюжету — колишній заступник начальника колонії з виховної частини Леонід Пригунов, який в силу обставин став директором однієї зі шкіл. І, здавалося б, після роботи в колонії, нова посада повинна здатися «райським місцем», але учні школи №5 не дають новоспеченому директору розслабитися.

— Одна з головних — лінія нашого директора, який побачив нетрі, де навчаються школярі, побачив відносини між однокласниками, і взявся за виховання цих підлітків, — розповідає Саша Рудинський. — Є сильна сцена, коли директор відвозить підопічних до дитячої колонії та показує їх однолітків, які з якихось причин потрапили у погані ситуації. Дуже грамотно пояснюється, за що вони туди потрапили. Учні школи №5 дивилися на таких самих підлітків, як вони самі, з боку, і вчилися розуміти їх.

Тая Щурук, якій вже не вперше грати складного підлітка, розповіла про свою героїню й про те, як проходили зйомки:

— Мою героїню звуть Марго, вона відсиділа рік в колонії, а тепер вийшла і хоче почати життя з чистого аркуша. По суті, вона непогана дівчинка, в колонію потрапила через свого батька, який викрадав машини і взяв її з собою «на справу». Під час зйомок я усвідомила, наскільки це страшно — в юному віці стати на такий шлях, і не через те, що ти оступився, а тому що тебе підштовхнули. Тому бажання Марго почати все заново мені цілком зрозуміле. Моя героїня думає, що нові однокласники через забобони не приймуть її такою, якою вона є, адже найчастіше ніхто не розбирається, винен ти чи ні. Марго намагається змінити себе, а до чого це призвело, ви вже побачите у фільмі.

Високому рудому Саші Рудинському достался не менш складний герой:

— У мого персонажа, Михайла, кличка «Псих», тому що в минулому він лікувався в психіатричній клініці, а зараз знову вчиться в школі. У нього є напарник Валєрчик (Олександр Чернявський, — прим. ред.), разом з яким вони знімають блоги, пранкують та заробляють на цьому гроші. Валєрчик дає фрікові завдання, і мій герой всі їх без задньої думки виконує. Михайло взагалі мовчазний, але завжди вирішує всі питання. Він обезбашений, і в цьому я йому заздрю ​​- він дуже вільний, без комплексів, шалено добрий і щедрий хлопець, який по-справжньому розкриється в самому кінці фільму.

— Це кіно, як на мене, про другий шанс, — розповідає Тая Щурук.- Про те, що людина, не дивлячись на свої неправильні рішення, прийняті в минулому, може це в будь-якому випадку виправити. Багато розповідається про дівчат і хлопців, які оступилися, і яким потрібен другий шанс, а суспільство його їм не дає. Зараз дуже поширена в світі тема підліткових «кримінальностей», і на це потрібно звертати увагу. Дуже багато дітей, які оступилися одного разу, думають, що шляху назад вже немає. Мені здається, в цьому фільмі показується, що шляхів насправді багато, що можна стати хорошою людиною, не залежно від твого минулого.

І хоча зйомки тривали всього 1,5 місяці, для акторів вони виявилися дуже складними. В першу чергу морально:

— Ми знімали деякі сцени у цій колонії, і чесно, було страшно. Моторошно там опинитися, — згадує Тая.- Там своя атмосфера: деякі з людей, яких ми там зустріли, мені здається, просто заплуталися в житті, деяких підштовхнули. Але я не вірю, що люди з народження заточені на зло. Я думаю, це все вплив, який чиниться протягом життя ззовні. Це дуже страшно – знаходитися в такому місці. Але це досвід. Потрібно це побачити, щоб не хотіти такої долі.

До прем’єри «Кошмарного директора» — близько двох місяців, але вже зараз варто внести в свій графік похід в кіно 31 жовтня.