Комедію «Великі Вуйки» переглянули майже 10 мільйонів українців

Нещодавно на телеканалі «1+1» завершився показ 16-серійної комедії «Великі Вуйки», який ще до старту в ефірі став одним з найобговорюваніших проектів осені. Серіал є спін-офом культової 2-сезонної комедії «Останній москаль» —  у стрічці вже відомі глядачу гуцули із села Великі Вуйки переїжджають до Києва та потрапляють у смішні та курйозні столичні пригоди.

Серіал пройшов із високими показниками телеперегляду, зокрема за аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг становив 3.7%, середня частка — 12.6%; за аудиторією 18-54 (міста 50 тис+) рейтинг — 2,9%, середня частка — 10,2%. Загальна аудиторія серіалу «Великі Вуйки» склала майже 10 млн українців (4+, вся Україна).

«Цієї осені нам вдалось зібрати достатньо сильний сезон серіалів для наших глядачів. І ми дуже задоволені, що першу комедійну прем’єру – «Великі Вуйки» — позитивно сприйняла аудиторія. Ми вже розпочинаємо роботу над продовженням цієї історії у другому сезоні, а також готуємося стартувати з понеділка з наступним комедійним серіалом «СидОренки-СидорЕнки» про вічні сімейні цінності. Сподіваємось, що наша насичена комедійна лінійка подарує українцям гарний настрій та позитив», — коментує Максим Кривицький, керівник «Телевізійного бізнесу», генеральний продюсер каналу «1+1».

Серіал закінчився тим, що Міністр інфраструктури підписав указ про будівництво дороги у село Великі Вуйки, самітник Іван Петрук знайшов у Києві своє кохання — співробітницю «Укрзалізниці» Галину, син Микитюка Андрій зробив пропозицію своїй дівчині Анні, а сільська продавчиня Ірка нарешті добилася кохання свого життя — Штефка. Пригоди у столиці змінили героїв — тепер зміни чекають і село Великі Вуйки. Як дорога нова дорога вплине на його жителів та чи легко буде звикнути Галині до нового карпатського побуту — стане відомо згодом.

Серіал «Великі Вуйки» отримав резонанс в пресі та соцмережах. Головні герої-гуцули Іван Петрук, його кум Бодя, авантюрист Штефко та сільський голова Василь Микитюк стали народними улюбленцями. До старту серіалу креативний продюсер проекту Юрій Горбунов запустив флешмоб #підкорювачікиєва, закликаючи усіх охочих ділитися у соцмережах своїми історіями про життя у столиці. До флешмобу активно долучилися українські зірки — Дмитро Шуров, Михайло Поплавський, Фагот, Святослав Гринчук, Артур Логай розповіли, як підкорювали найбільший український мегаполіс.

Крім того, у Київському метрополітені з’явилася серія постерів з простими, але важливими правилами поведінки в метро від улюблених та впізнаваних героїв комедії. Потяг із серіальними гуцулами до 14 листопада можна зустріти на Оболонсько-Теремківській (синій) лінії метро.

Головні ролі у серіалі «Великі Вуйки» виконали Юрій Горбунов, Володимир Горянський, Назар Задніпровський, Володимир Ніколаєнко, Надія Мейхер, Лілія Ребрик, Наталія Корецька, Анна Кошмал, Артур Логай, Інна Приходько та Арам Арзуманян. А також у стрічці в епізодичних ролях з’явилися українські зірки Катерина Кухар, Михайло Поплавський, Ігор Ласточкін та інші.

Виробництвом проекту займався «1+1 Продакшн». Продюсери проекту — Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар, креативний продюсер — Юрій Горбунов, головний автор — Микола Куцик, сценаристи — Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Олексій Приходько.

Режисери серіалу – Мітя Шмурак та Дмитро Маніфест. Саундтрек до серіалу «Великі Вуйки керують світом» виконав відомий український гурт ТНМК.