Головна Новини Азов

Командири полку АЗОВ провели онлайн-пресконференцію, де розповіли про процес повернення захисників з полону, відновлення військовослужбовців та підтримку звільнених азовців.

Командування полку АЗОВ повідомило, що з перших хвилин після обміну робить все можливе, аби повернути тих, хто досі знаходиться в полоні. Наразі, це питання в пріоритеті. Тим, хто вже повернувся, потрібен час на реабілітацію, соціалізацію та повернення до боєздатного стану.

Полк АЗОВ стоїть на захисті країни до останнього. Більшість бійців, які повернулись з полону, не втратили бойовий дух і прагнуть якнайшвидше повернутись в стрій. Ми обрали шлях боротьби за Батьківщину і слідуємо йому.

«Офіцерський склад полку вдячний державі, волонтерам та українському суспільству. Після чотирьох місяців ізоляції, ми повернулись в країну, де воює кожен. Підтримка – вагомий фактор бойових успіхів підрозділу та процесів обміну», – зазначив т.в.о. заступника командира полку по роботі з особовим складом, молодший лейтенант Ілля Самойленко.

Фото: NV.ua

Полк АЗОВ – офіційний канал

Джерело