Головна Азовсталь

Командири гарнізону «Маріуполь» отримали нагороди Героїв України

У Туреччині, за дорученням Президента Володимира Зеленського, командирам гарнізону «Маріуполь» було вручено ордени «Золота Зірка». Про це повідомляється на сайті Глави держави.

Президент відзначив найвищою державною нагородою п’ятьох захисників Маріуполя: командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, його заступника Святослава Паламара, в. о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського, старшого офіцера «Азову» Олега Хоменка та командира 12-ї бригади НГУ Дениса Шлегу. Вручення орденів відбулося під час зустрічі Андрія Єрмака та першої леді Олени Зеленської із захисниками «Азовсталі» та членами їхніх родин у Туреччині, де перебувають військовослужбовці.

Під час зустрічі відбувся відеодзвінок Президента України Володимира Зеленського, який подякував Героям: «Ми всі пишаємося вами. І я надзвичайно щасливий, що з вами – рідні, і дуже щасливий, що ви в нас такі є. Ви не просто герої, ви – живі герої, і це дуже важливо. Я дякую кожному з вас. І ми зробимо все, щоб забрати ваших побратимів, які зараз у полоні. Пишаюся, що ми живемо в одній країні, за неї разом боремось і точно переможемо. Слава Україні!»

Святослав Паламар, заступник командира «Азову» у своїй промові зазначив, що битва за Маріуполь і все, що відбулося з нами, вихід з полону – це українське диво наперекір долі: «Всі прекрасно розуміють, що з нами мало статися. Тут є люди, які знають, що таке російські тортури й російський полон. І ця нагорода – це нагорода наших воїнів. Це нагорода нашого українського народу. Я дуже гордий з того, що я українець. Це найкрутіша нація у світі! І найкрутіша влада та найкрутіші військові».

Захисники «Азовсталі» звернулися з проханням передати Володимиру Зеленському прапор України з їхніми підписами та девізом «Без бою немає слави».

Фото: Офіс Президента (https://www.president.gov.ua/news/za-doruchennyam-prezidenta-andrij-yermak-vruchiv-ordeni-zolo-78257?fbclid=IwAR0gEJWZp4UEj07fL5KdAjKwV3pV6gmN1twesVhZ8x_-gF997bM4HeCAjUo)

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяВчора командування та офіцери полку АЗОВ – звільнені захисники «Азовсталі» провели зустріч з родинами бійців, які досі знаходяться в полоні.
наступна статтяНарешті нагорода дісталася Героя! Командир полку АЗОВ Денис «Редіс» Прокопенко отримав орден «Золота зірка».