КІНОСПІЛЬНОТА ТА ЧЕРВОНИЙ ХРЕСТ ОБ`ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ

#МиПоряд — це спільна ініціатива працівників кіновиробництва та  Червоний Хрест України, направлена на підтримку  вразливих верств населення у період карантину.
Через епідемію коронавірусної інфекції і обмеження в зв’язку з карантинними заходами багато українців втратили джерело доходу, а також відчувають серйозні перешкоди щодо забезпечення своєї життєдіяльності. Обмеження в соціальних контактах створює перешкоди і для соціальної перешкоди для невеликих об’єднань що здійснювали локальну підтримку осіб що потребують допомогу.
Як учасники ринку кіновиробництва ми вирішили залучити акторів та зірок з метою привернути увагу до проблем верств населення України, які потребують підтримку та допомогу в умовах карантину.

Серед тих кого ми підтримуємо – це: люди літнього віку, багатодітні родини, українці що постраждали від стихійних лих та діти без батьківської опіки.

Благодійні внески приймаються на офіційній сторінці Червоного Хреста України за посиланням: https://redcross.org.ua/donate/

В призначенні платежу не забудьте вказати “МиПоряд”, щоб ми змогли надати допомогу тим хто її потребує.

Ми в соціальних мережах:

https://www.instagram.com/starredcrosscampaign/ @starredcrosscampaign https://www.facebook.com/starredcross
https://www.youtube.com/channel/UCkdfDM-R_Nr6YaX7Ic93rFQ/featured

А ще, складні життєві обставини, загроза з боку COVID-19, закриті кордони можуть спричинити втрату контакту між членами родин.

Сьогодні, як ніколи, ваша родина має потребу чути про вас. Зателефонуйте або надішліть їм повідомлення.

Якщо внаслідок карантину та обмежень у пересуваннях між областями України або через лінію зіткнення в Донецькій та Луганській областях, Ви втратили зв’язок зі своїми близькими, зверніться до Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).

Телефони Служби розшуку ТЧХУ: + 380 66 250 9957, +380 96 304 4375 +380 63 979 3830
Гаряча лінія інформаційного центру ТЧХУ: 0 800 332 656

Ми підтримаємо Вас у відновленні родинних зв’язків.