Головна Асоціація

Катерина Прокопенко закликала всіх пам’ятати про тих захисників «Азовсталі», які лишаються в полоні

Дружина командира полку «Азов» та засновниця Асоціації родин захисників «Азовсталі» Катерина Прокопенко закликала продовжувати боротьбу за воїнів, які лишаються в полоні. Це відбулося під час брифінгу в Офісі Президента на тему операції зі звільнення 215 захисників «Азовсталі».

«Я вірила і хочу, щоб інші жінки продовжували вірити. Наша боротьба за життя полонених ще не скінчилася. Багато жінок біля мене все ще чекають на своїх мужніх воїнів, вони борються і сподіваються, що вже скоро зможуть побачити своїх чоловіків, батьків, синів, братів. Перемога ще не остаточна. Ми чекаємо і боремося за всіх інших героїв», – заявила дружина Дениса Прокопенка.

Від імені родин повернених бійців, Катерина подякувала за успішну проведену операцію Президенту Володимиру Зеленському, Головному управлінню розвідки, Офісу Президента, Міністерству закордонних справ та всім, хто брав участь в цій титанічній роботі.

Боротьба за повернення захисників «Азовсталі» триває. Розміщуйте пости в соціальних мережах з хештегом #WaitingForAzovstalDefenders та нагадуйте світу про наших полонених захисників.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяПродовжується боротьба за наших полонених на дипломатичному фронті Сполучених Штатів Америки
наступна статтяДодому повернулися герої! (Відео)