Головна Асоціація

Каратисти з Дніпра присвятили перемогу на Чемпіонаті Європи захисникам «Азовсталі»

Команда каратистів з Дніпра у складі: Ельнура Мамедова, Заура Мамедова, Марини Скамарохової та Віталія Короткевича присвятила полоненим захисникам «Азовсталі» своє «золото» у розділі «командне ката», яке спортсменам вдалося вибороти на 36-му чемпіонаті Європи з кіокушин карате. Каратисти стали чемпіонами Європи у цьому розділі та здобули звання 3-х кратних чемпіонів Європи. На нагородження команда вийшла у футболках «Free Azov defenders» та «Save Azovstal defenders», а Ельнур Мамедов написав у своєму блозі: «Чому ця перемога присвячується Азову? Тому, що саме ці сміливі люди зробили неймовірне для нашої країни, але вже більше року більшість досі знаходиться в полоні. Бажаю кожній родині в найближчий час зустріти своїх рідних полонених на обміні, кожному здоровʼя та швидкого відновлення. Я вірю, що це станеться».

36-й чемпіонат Європи з кіокушин карате відбувся 20-21 травня у польському Вроцлаві. У змаганнях взяли участь 750 спортсменів з 26 країн, зокрема Україна. Загалом нашій національній збірній вдалося вибороти пʼять золотих, шість срібних та дві бронзові медалі.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» вітає наших каратистів з усіма здобутими медалями та дякує Ельнуру Мамедову, Зауру Мамедову, Марині Скамароховій та Віталію Короткевичу за цю надважливу підтримку оборонців Маріуполя!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяУ Кривому Розі пройшла панахида за загиблими захисниками Маріуполя
наступна статтяРік полону: Україна памʼятає про захисників «Азовсталі»