Головна Асоціація

Каратисти з Дніпра присвятили перемогу на Чемпіонаті Європи захисникам «Азовсталі»

Команда каратистів з Дніпра у складі: Ельнура Мамедова, Заура Мамедова, Марини Скамарохової та Віталія Короткевича присвятила полоненим захисникам «Азовсталі» своє «золото» у розділі «командне ката», яке спортсменам вдалося вибороти на 36-му чемпіонаті Європи з кіокушин карате. Каратисти стали чемпіонами Європи у цьому розділі та здобули звання 3-х кратних чемпіонів Європи. На нагородження команда вийшла у футболках «Free Azov defenders» та «Save Azovstal defenders», а Ельнур Мамедов написав у своєму блозі: «Чому ця перемога присвячується Азову? Тому, що саме ці сміливі люди зробили неймовірне для нашої країни, але вже більше року більшість досі знаходиться в полоні. Бажаю кожній родині в найближчий час зустріти своїх рідних полонених на обміні, кожному здоровʼя та швидкого відновлення. Я вірю, що це станеться».

36-й чемпіонат Європи з кіокушин карате відбувся 20-21 травня у польському Вроцлаві. У змаганнях взяли участь 750 спортсменів з 26 країн, зокрема Україна. Загалом нашій національній збірній вдалося вибороти пʼять золотих, шість срібних та дві бронзові медалі.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» вітає наших каратистів з усіма здобутими медалями та дякує Ельнуру Мамедову, Зауру Мамедову, Марині Скамароховій та Віталію Короткевичу за цю надважливу підтримку оборонців Маріуполя!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело