Канал «Україна» знімає серіал «На твоєму боці» по турецькому формату

У Києві почалися зйомки 24-серійної картини «На твоєму боці» по турецькому формату каналу «D» «Ціна пристрасті» на замовлення каналу «Україна». У центрі сюжету історія Анастасії Стрілецької – молодої відомої лікарки-нейрохірурга, яка випадково стає «небезпечним свідком» навмисного вбивства.

Анастасія Стрілецька працює в одній із кращих київських клінік. Одного разу Настя виїжджає на ДТП, в якому нібито постраждав один з клієнтів клініки. Але замість ДТП «швидка» привозить їх на склади фармацевтичної фабрики, де Настя стає «небезпечним свідком» навмисного вбивства. Щоб залишитися живою дівчині потрібно буде виконати прохання бандитів і повністю змінитися.

Мелодрама «Ціна пристрасті» в Туреччині вийшла наприкінці кінці 2017 року на телеканалі «D» і стала однією з найуспішніших картин останнього десятиліття.

Українська версія картини унікальна тим, що над її створенням працюють кілька режисерів: головний режисер – Олександр Кирієнко і режисери-постановники – Андрій Черних, Катерина Некрасова, Ольга Золотарьова.

«У центрі серіалу «На твоєму боці» величезний сімейний клан і кілька сімей проти нього, за нього чи поперек. Але найцікавіше – зміни. Зміни жінки і чоловіка, тут кардинально змінюються персонажі, а особливо головний герой, і все це відбувається під впливом лірики кохання», – поділився один з режисерів картини Андрій Черних.

У ролях Дана Абизова, Дмитро Ратомський, Сергій Калантай, Сергій Радченко, Федір Гуринець, Євгенія Муц, Ірина Мельник, Ігор Рубашкін, Вікторія Чепурна та інші.

Оператори-постановники: Дмитро Баженов, Роман Грушевий, Павло Небера, Сергій Никифоров. Виробництвом на замовлення каналу «Україна» займається компанія «ТРИ-Я-ДА продакшен». Продюсери – Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов. Зйомки проходять у Києві та Київській області.