Канал «Україна» та IVORY films знімають серіал «Будь що буде»

У Києві продакшн IVORY films працює над новим чотирисерійним фільмом «Будь що буде» на замовлення телеканалу «Україна». Зйомки проходять у Києві та Київській області. Це фільм про молоду жінку, якій довелося пережити трагедію, але після низки розчарувань і драматичних ситуацій доля подарувала їй щасливий шанс на позитивні зміни в житті. Шлях до щастя ніколи не буває гладким, ось і в цій мелодрамі не обійшлося без інтриг, ревнощів, зради і навіть замахів на життя.

Продавець меблевого магазину Тетяна Корнієнко збирається заміж за Олега, ідеального у всіх значеннях чоловіка. Але романтичну ідилію руйнує трагічна випадковість – Олег гине під колесами автомобіля. Тетяна кілька місяців не може отямитися, до того ж водій автомобіля, через якого загинув її наречений, зумів уникнути покарання. У житті Тетяни відбувається ще одна неприємність – вона втрачає роботу і залишається без грошей, що остаточно заганяє її в депресію. Та їй необхідно продовжувати жити заради доньки, 10-річної Варі. Тетяну запрошують на співбесіду в найбільшу в країні будівельну компанію «Фаворит» і пропонують очолити департамент дизайну. Але вона навіть не здогадується, що потрапила на настільки престижне місце роботи не випадково.

«У кожного з героїв серіалу буде кілька злетів і падінь, – розповідає режисер фільму Сергій Толкушкін. – У підсумку виходить така зебра, причому, чим далі, тим ці смуги стають ширшими і глибшими, але після чорної смуги в житті кожного все ж настає біла. Головна ідея – що навіть якщо в твоєму житті настав чорний період і здається, що все проти тебе, не потрібно впадати у відчай, незабаром настане біла смуга».

«Мені сподобалося у цьому проекті, що в нас з’явилася можливість побачити людину, яка протягом якогось проміжку часу змінюється і продирається крізь всі складнощі життя, бізнесу, виховання і свого досвіду до самої себе і знаходить в собі людські почуття, емоції, – коментує виконавець головної ролі Дмитро Шевченко. – І розбирається поступово в тому, що ж у житті головне, а що другорядне».

У мелодрамі знімаються Дмитро Шевченко, Ірина Таранник, Володимир Заєць, Леся Самаєва, Маша Тарасова, Данило Сушко, Ігор Рубашкін, Катерина Тишкевич, Тамара Морозова, Володимир Гладкий, Ольга Арутюнян, Альберт Малік. Автор сценарію – Ринат Гільфанов. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Олег Рогожа, Іларіон Павлюк, Володимир Рибась, Армен Тер-Аванесов.