Канал «Україна» працює над картиною «Наша лікарка»

Телеканал «Україна» і компанія «Фільмстрім» ведуть роботу над 4-серійним фільмом «Наша лікарка». Головна героїня мінісеріалу – донька професора медицини й талановитий кардіохірург Марія Лукаш, яка проводить невдалу операцію 9-річній дівчинці, і маленька Майя впадає в кому.

Марію усувають від операцій і від участі в реабілітації Майї. Стараннями Поліни Маєвської, заповзятливої нареченої професора Лукаша, Марія свариться з батьком і звільняється з його клініки, щоб потім влаштуватися в звичайну дитячу поліклініку дільничним лікарем. Марії, яку юні пацієнти з симпатією називають «наша лікарка», належить допомогти багатьом людям, розібратися в причинах невдалої операції, пережити розчарування в близькій людині та знайти своє особисте щастя.

Режисером-постановником картини став Микола Михайлов.

«Наш фільм про те, як добра та чуйна людина може змінити і свою долю, і долі ближніх. Лікар Маша своїми душевними поривами зібрала навколо себе багато людей. Наші історії – це так чи інакше зріз життя. Весь час щось нове, ту чи іншу історію сприймаєш по-новому і шукаєш нові підходи. В цьому і є принадність нашої професії, адже ми кожен раз опиняємося в нових обставинах», – каже режисер.

У фільмі знімаються Ганна Тараторкіна, Дарія Трегубова, Дмитро Пчела, Данило Дунаєв, Юрій Гребельник, Олена Стефанська, Артур Логай, Дарія Рибак та інші актори.

«Моїй героїні дуже непросто справлятися зі своїм характером, – розповідає Ганна Тараторкіна. – Марія дуже добра людина з великим серцем. Вона амбітна, вона кар’єристка, але є у неї психологічна травма, яка тягнеться з юності – Марія боїться не встигнути врятувати людину. У чомусь ми з нею схожі – я теж схильна до максималізму і перфекціонізму, я не завжди «зручна» людина і можу бути різкою. І ми обидві – трудоголіки».

Оператор-постановник – Анатолій Сахно. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Віталій Сіренко, Вадим Жук. Виробництвом 4-серійного фільму на замовлення каналу «Україна» займається компанія «Фільмстрім». Зйомки картини проходили в Києві та Київській області.