Канал «Україна» покаже прем’єру фільму «День сонця»

У неділю, 8 вересня, о 17:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра чотирисерійної картини «День сонця». Це історія про власницю галереї Ганну Громову, яка переживає зраду близької людини. Однак, доля дарує їй шанс на нове, справжнє життя.

Дізнавшись про зраду чоловіка, Ганна подає на розлучення. Але той підлаштовує все так, що після розлучення жінка залишається ні з чим, а потім добирається і до її галереї. Аби виплатити борги, у Ганни є всього тиждень. Її подруга пропонує організувати виставку знаменитого художника Вадима Хорса, який вперше за багато років повернувся до свого рідного міста. Колись Ганну і Вадима пов’язували романтичні відносини, але потім той несподівано виїхав на навчання в Америку, покинувши дівчину. Ганна вирішує дізнатися у Вадима, що сталося 20 років тому.

«Моя героїня – особистість, людина з хорошою роботою, бізнесом, в якому вона як риба в воді, – каже виконавиця ролі Ганни, акторка Євгенія Лоза. – Разом з режисером ми її зробили такою досить стриманою особою, у якої начебто все під контролем. Єдине, що вибиває її зі звичної колії  – поява першого кохання. Вона розуміє, що в якихось ситуаціях була неправа, згадує, хто вона насправді, що таке любити, і на струнах її душі починають грати нові мелодії».

У фільмі також знялися актори Олександр Пашков, Валерія Ходос, Віктор Васильєв, Ксенія Данилова, Єгор Козлов, Ірина Гришак, Ліза Зайцева, Дмитро Чернов.

Режисер-постановник – Вікторія Мельникова. Оператор-постановник – Віталій Запорожченко. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Роман Негрієнко, Віталій Сіренко. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалися компанії Eidetic Pictures і FilmStream. Зйомки проходили в Києві і Київській області.

Дивіться прем’єру 4-серійного фільму «День сонця» в неділю, 8 вересня, о 17:00 на каналі «Україна».