Канал «1+1» покаже телеверсію конкурсу «Міс Україна 2019»

Наступної неділі, 22 вересня, відразу після завершення прямого ефіру «Танців з зірками», телеканал «1+1» покаже телеверсію конкурсу краси «Міс Україна 2019». Фінал шоу відбудеться сьогодні, 12 вересня, в Палаці «Україна».

Телеверсію видовищної події готує телеканал «1+1» спільно з продюсерським центром Final Cut Media.

Цього року основним посилом конкурсу є ідея чотирьох континентів: Європи, Азії, Америки та Африки. Чотири частини світу, кожна з яких має свої неповторні риси: культуру, традиції, філософію і по-своєму відображають духовні і зовнішні особливості жінки.

Кожна з учасниць продемонструє свої якості, притаманні тій чи іншій частині світу: європейську аристократичність, африканський темперамент, азіатську екзотику або американську свободу. Про те, як дівчата втілили найяскравіші образи, дивіться на телеканалі «1+1» відразу після прямого ефіру шоу «Танці з зірками».

Традиційно конкурсна програма буде розбавлена ​​вражаючими виступами топових українських зірок. Серед них Макс Барських, Оля Полякова, Mozgi, Dan Balan, Kadnay, Tayanna, Michelle Andrade, Alekseev, Артем Пивоваров та інші. Дівчата-конкурсантки будуть дефілювати під перфоманси артистів.

Ведучим премії стане шоумен і учасник «Танців з зірками» Володимир Остапчук.

За титул найкрасивішої українки боротимуться 25 дівчат у віці від 17 до 25 років. Вони були відібрані з більш ніж 17 тисяч претенденток. Етапи конкурсу складалися з всеукраїнського кастингу і онлайн-голосування. Корону найкрасивішій дівчині передасть «Міс Україна 2018» Леоніла Гузь.

Переможниця представлятиме Україну на 69-ому міжнародному конкурсі «Міс Світу 2019», який відбудеться в Таїланді в грудні.

Дивіться телеверсію «Міс Україна 2019» 22 вересня о 23:30 після прямого ефіру «Танців з зірками».