Головна Історії бійців АЗОВ

Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @ein_fruhling_2 з полку «АЗОВ». № 7

Записав відео, де розповідаю про всіх винних в провалі плану оборони Маріуполя та України. Не знаю чи буде змога ще робити такі записи, закину відповідальним особам, щоб опублікували якщо повністю пропаде зв’язок на довго, або говорити вже не буде змоги. Більшість подій спостерігав особисто, тому якщо буде використано в суді як свідчення – буду вдячний.

В цілому, поки є зв’язок намагатимусь передати досвід, який отримували впродовж всіх восьми років війни безпосередньо в зоні бойових дій.

І останнє, – головне це не вижити. Якщо військовий думає як йому вижити, то більше шансів якщо взагалі не йти в армію. Головне це боронити нашу Батьківщину. Якщо ми цього не зробимо, наших дітей та жінок будуть вбивати, різати, гвалтувати. Ми не маємо право тікати та відступати. Ми повинні виграти цю війну, щоб майбутнє покоління було вільним і думали як розвиватись, а не як виживати. Пишайтесь тими хто боронить та не відступає, мотивуйте їх воювати за Україну, занадто довго ми за неї воюємо і не доводимо справу до кінця. Зараз в нас є шанс це зробити, не втрачайте цей шанс та нищить ворогів Української держави!

Der _erste_fruhling

Джерело

попередня статтяМаріуполь. На зараз
наступна статтяПісля виїзду колони ООН за межі Донецької області, окупанти почали штурм Азовсталі. Відео