Головна Історії бійців АЗОВ

Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @ein_fruhling_2 з полку «АЗОВ». № 10

Тавр

Важливість володіння військовою мовою та термінологією.

Сподіваюсь всі вже зрозуміли що полк Азов занадто довго не сприймали всерйоз. В більшості випадків причиною цього є молодість керівного офіцерського складу нашого підрозділу . Коли ти пояснюєш полковнику або генералу, чому вважаєш ту чи іншу дію недоцільною , або необхідною до допланування, зазвичай це сприймається агресивно та зверхнє. Тебе можуть закидати «розумними» фразами зі статутів , і в разі якщо ти не можеш відповісти військовою мовою, далі тебе перестають слухати .

АЛЕ зовсім інша ситуація , коли ти розумієш про що йде мова , та можеш парирувати співрозмовника своїм знанням теми. Зазвичай це дивує старих офіцерів управління , і далі вони вже починають сприймати тебе серйозно і слухати твою точку зору. Вміння довести свою точку зору задля отримання кращого результату у виконанні задачі є необхідним для кожного командира та офіцера управління.

Задача не принизити своїм знанням, бо це є конфлікт який призведе до програшної ситуації, яка в свою чергу понесе за собою втрату особового складу та техніки.
Основна мета – ефективне виконання поставленої задачі з мінімальними ризиками для особового складу .

Der _erste_fruhling

Джерело

попередня статтяМинулої доби з “Азовсталі” вийшов 771 військовий – Міноборони Росії
наступна статтяМаріуполь. На порозі глобальної екологічної катастрофи