Головна Історії бійців АЗОВ

Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @diplomat4308 з полку «АЗОВ». № 130

Дипломат АЗОВ

Это обращение к Вам, президент Украины Владимир Зеленский. К вам, чиновники, депутаты, министры. К народу Украины и иностранным дипломатам, консулам и прочим:

В той час як з АзовСталі наче забирають цивільних, і ще невідомо, чим ця домовленість закінчиться, хочеться репетувати лише одне: а якже поранені та загиблі? Про це ж також говорили – щоб забрати і їх. Більше 500 людей потребують медичної допомоги! Вони мають різні поранення. Вони поранені неодноразово. Про них домовлялися. Про них говорили, але коли москалі дотримувалися того, про що обіцяли? І всіма можливими засобами військовий гарнізон АзовСталі просить донести до верховного головнокомандувача: «Ви обіцяли боротися за кожного свого громадянина. То боріться ж! Родини загиблих мають гідно поховати своїх рідних. Пораненим необхідно надати медичну допомогу, яку вони не могли отримати в підземеллях заводу Маріуполя. Піклуйтеся ж про своїх! Наполягайте на тому, що потрібно зробити!»

Неможливо спокійно слухати голос, який звучить з Маріуполя. І неможливо мовчати. Бо ми всі маємо вимагати врятувати всіх, хто залишається на АзовСталі. Маємо. Вимагати. Маємо докричатися.

Наши воины находятся в полной антисанитарии. Им нужна помощь!

AntiKugut Mariupol_AZOV

Джерело

попередня статтяЗвернення від заступника командира полку «Азов» капітана Святослава Паламара
наступна статтяТакий вигляд має «Азовсталь» з супутників Maxar