Ірина Білик і Павло Зібров розповіли про добрі справи  

Журналісти програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», привітали зірок із Днем доброти та дізналися про неочікувані добрі вчинки, які їм робили близькі люди та навіть незнайомці.

Відому українську акторку Римму Зюбіну нещодавно розчулила незнайомка у квітковій крамниці, про що зірка охоче й натхненно розповідає.

«Зайшла за мною одна пані до крамниці і звернулася – запитала, які квіти мені більше подобаються з тих, що вона показала. Я відповіла, а коли обрала свої, до мене повертається ця прекрасна паняночка, і каже: «А це квіти – вам», – поділилася Римма Зюбіна в ефірі каналу «Україна».

А от зірка «Реальної містики» Олена Рєпіна розповіла неймовірну історію. Почалося все з того, що акторка відверто зізналася, як залишилася без новорічних подарунків.

«Два роки тому хтось у Фейсбуці запитав: кому які подарунки приніс Дід Мороз? Я чесно написала, що Дід Мороз моїй родині приніс і перерахувала, а сам Дід Мороз – я, лишився, ну, так собі – без нічого», – сміючись розповіла Олена Рєпіна. А далі сталося неймовірне – жінка, яку актриса ніколи не бачила, виправила ситуацію. – І пані Лариса, чудова майстриня, мені прислала на Старий Новий рік шикарну сукню от кутюр. Це було настільки неочікувано! Але ще більш я була вражена, коли наступного року на свято вона прислала ще одну сукню!».

Неочікувані подарунки, які припадають до душі, обожнює і Ірина Білик. Щоправда, по-справжньому співачку здивував не незнайомець, а давній друг – цього року український бізнесмен подарував зірці авто за 1,2 млн гривень.

«Він знав, що я збираю на машину. Ну, знаєте, як буває: тут зібрала, тут уже витратила, – коментує Ірина Білик в програмі «Ранок з Україною». – Багато моїх прихильників пишуть, що я заслужила. Тож, я просто, як Попелюшка, буду думати, що заслужила».

Проте зробити добру справу зовсім не означає витратити тисячі. От, наприклад, Павло Зібров на все життя запам’ятав добрий вчинок, який зробила його мати. Майбутній артист навчався у музичній школі-інтернаті імені Лисенка, де дуже сумував за батьками…

«Кожен приїзд був плановий у мами – раз на тиждень вона приїжджала мене провідувати, і тут вона приїхала посеред тижня. Мені було 9 років – пацан ще сопливий, за мамою скучав, і тут бах, відкриваються двері, і в інтернат заходить мама з горіхами, з пиріжками», – пригадав Павло Зібров в ефірі каналу «Україна».

Зірки на власному прикладі доводять – щоб робити добрі справи, не обов’язково чекати на особливу дату чи свято. І запам’ятовуються на все життя не тільки коштовні подарунки, а й букет квітів без приводу.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».