Головне правило сімейного життя Сергія Притули

Що може зупинити ведучого Нового каналу, коли він увійшов у раж? Обіцянка, дана коханій дружині Катерині. І ось яка.

От уже чотири роки Катерина і Сергій Притула – законні чоловік і дружина. Разом вони пройшли і через запуск телеверсії «Вар’яти-шоу» (старт нового сезону 27 серпня о 21:00 на Новому каналі), і через нескінченні гастролі. Але навіть попри зайнятість Сергій не забуває радувати кохану жінку.

– Колись Катрусі в одному готелі сподобалась картина, – розповів ведучий під час інтерв’ю Маші Єфросініній у рамках YouTube-проекту «Іспит на відвертість». – Вона сказала: «Яка класна смішна картина» – і все, ми пішли далі. Потім я поїхав до Львова, знайшов автора цієї картини, і він намалював мені її. Минула пара місяців, і ось ця картина вже в Києві. Була справжня спецоперація, я на ничку заносив її до хати. Катя питала: «А це що?» А я: «Це ікону передали». І ось вона поїхала на роботу, я лишився вдома, походив по квартирі, знайшов місце, де картина б найкраще пасувала, поставив. Настав вечір, ми з’їхались додому, я сів на диван і чекаю, думаю: зараз вона побачить, розчулиться, заплаче, мабуть. Бо ж пара місяців минула, а я бачив, як та картина їй сподобалась. І ось приходить моя жіночка з роботи: ходить по квартирі, щось балакає. А картина стоїть, як бик, посеред хати. Я не знаю, як на неї не напоротися, а вона її вперто не бачить! Я розгнівався, думаю: шо ти! Але, врешті решт, хвилин через 40 побачила.

До речі, ще на самому початку спільного життя пара домовилася про один момент. Він став одним із головних правил їхнього майбутнього подружнього життя.

– Коли ми тільки почали жити з Катєю, і на горизонті засяяла зірка сім’ї, ми з нею домовились про одну штуку, – говорить Сергій Притула. – Вона сказала: «Життя буває всяке-різне, але я би дуже хотіла, щоб ми жили з тобою так, щоб мене не шкодували». Це була сильна незрима істина. І я намагаюся жити й поводитися саме так.

Повне інтерв’ю із Сергієм Притулою в «Іспиті на відвертість»