Где Сергей Притула пропадал до утра?

Команда Нового канала сняла 12 эпизодов игрового шоу «Дети против звезд»

Сегодня ночью финишировали съемки уникального проекта Нового канала при участии талантливых детей Украины, которые не боялись вступать в баттлы со звездами. Две недели напряженных съемок, которые длились по 16 часов, построение невероятных декораций, использование инновационных технологий, поиск колоритных костюмов для звезд и детей. Каждый из участников съемочного процесса заслуживает аплодисментов. Все ради результата: шоу, насыщенного зрелищами, юмором и ми-ми-ми-моментами, которое никого не оставит равнодушным.

На официальной странице в Facebook ведущий Нового канала Сергей Притула поделился впечатлениями от съемок проекта:

«Ні))), о 2:10 це не закінчилось. Це, ймовірно, були найважчі зйомки на Новому за останніх років 5. Так завжди трапляється, коли знімаємо не куплений формат, а власну розробку. Коли якісь недоліки «вилазять» вже в процесі самих зйомок. Коли когось переоцінили, а щось недооцінили. Коли зміна на майданчику замість норми не 12 годин, а 16.

Сподіваюся, воно було того варте. Не так багато останнім часом продукується проектів з дітьми і для дітей. Дорослим теж буде цікаво та весело. Місця вистачило і на розваги, і на освітні моменти, і на екшн, і на гордість за наших дітей, які у свої 6-8-9-10-12 років сягають таких вершин, що хочеться дуже подякувати їхнім батькам і за виховання, і за прищеплення наполегливості. Дітки молодці. Попри те, що деякі програми знімалися по 6-7 годин, і зйомки закінчувались о 2:30 ночі, трималися молодцями, не «розкисали» і боролись із «зірками» до останнього!

Перший цикл з 12-ти програм знято, команда переходить у режим пост-продакшн. В ефір проект вийде цієї осені.

Ну, а я вже через 2 годинки стрибаю в наш «вар’ятівський» бусик і печу зі своїми «соколиками» по маршруту «Краматорськ-Сєвєродонецьк-Покровськ-Маріуполь-Бердянськ». З 1.02 по 5.02 відповідно…»