Головна Асоціація

Фонд підтримки родин захисників «Азовсталі» розширюється: деталі

Асоціація родин захисників «Азовсталі» розширює свій Фонд – це було вирішено в рамках домовленостей між колективом Асоціації та засновником ініціативи «Agov», музикантом OTOY. Що це означатиме?

Об‘єднання з «Agov» дозволить Фонду Асоціації більше та якісніше допомагати родинам полеглих захисників Маріуполя з полку «Азов», адже саме «Agov» збирав та передавав кошти на потреби родин, які втратили наймужніших героїв та героїнь з цього підрозділу у боях за Маріуполь та «Азовсталь».

Отже, реквізити для допомоги родинам полеглих азовців знаходяться за посиланням (в призначенні обов‘язково вказуйте «На допомогу родинам полеглих бійців «Азову»)

Зрозуміло, що в Маріуполі загинули й бійці інших підрозділів, окрім «Азову», і, звісно, допомоги та підтримки потребують всі родини, які втратили героїв у боях за місто Марії. Але, розуміючи всю відповідальність роботи з фінансами та практичну сторону питання, ми усвідомлюємо, що наразі лише Фонд «Agov» може оперувати перевіреною базою родин азовців та їхніх потреб, водночас ми, як громадська, а не державна організація, наразі не маємо змоги розробити подібні бази для родин з інших підрозділів, адже для цього потрібні ще більше потужностей та залучення людей з родин цих підрозділів, які допоможуть нам розібратися з цією інформацією.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» відкрита для різноманітних дієвих співпраць, тож якщо фонди, які допомагають родинам полеглих захисників з інших підрозділів гарнізону «Маріуполь», хотіли б, аби ми допомогли на своїх ресурсах збирати кошти і на ваші потреби, пишіть на нашу пошту: support@azovstalfamilies.com. Кожна пропозиція буде розглянута.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня стаття«Прощаючись зі мною, син став на коліна й сказав, що додому вже не повернеться»: про загиблого у Маріуполі 23-річного «азовця» розповіла його мама
наступна статтяЗеленський нагородив звільнених із полону українських захисників і захисниць