Головна Асоціація

Фонд підтримки родин захисників «Азовсталі» розширюється: деталі

Асоціація родин захисників «Азовсталі» розширює свій Фонд – це було вирішено в рамках домовленостей між колективом Асоціації та засновником ініціативи «Agov», музикантом OTOY. Що це означатиме?

Об‘єднання з «Agov» дозволить Фонду Асоціації більше та якісніше допомагати родинам полеглих захисників Маріуполя з полку «Азов», адже саме «Agov» збирав та передавав кошти на потреби родин, які втратили наймужніших героїв та героїнь з цього підрозділу у боях за Маріуполь та «Азовсталь».

Отже, реквізити для допомоги родинам полеглих азовців знаходяться за посиланням (в призначенні обов‘язково вказуйте «На допомогу родинам полеглих бійців «Азову»)

Зрозуміло, що в Маріуполі загинули й бійці інших підрозділів, окрім «Азову», і, звісно, допомоги та підтримки потребують всі родини, які втратили героїв у боях за місто Марії. Але, розуміючи всю відповідальність роботи з фінансами та практичну сторону питання, ми усвідомлюємо, що наразі лише Фонд «Agov» може оперувати перевіреною базою родин азовців та їхніх потреб, водночас ми, як громадська, а не державна організація, наразі не маємо змоги розробити подібні бази для родин з інших підрозділів, адже для цього потрібні ще більше потужностей та залучення людей з родин цих підрозділів, які допоможуть нам розібратися з цією інформацією.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» відкрита для різноманітних дієвих співпраць, тож якщо фонди, які допомагають родинам полеглих захисників з інших підрозділів гарнізону «Маріуполь», хотіли б, аби ми допомогли на своїх ресурсах збирати кошти і на ваші потреби, пишіть на нашу пошту: support@azovstalfamilies.com. Кожна пропозиція буде розглянута.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело