Головна Маріуполь

Фільтраційні табори в с. Безім’яне перетворені на справжнє гетто для маріупольців. Відео

Фільтраційні табори в с. Безім’яне перетворені на справжнє гетто для маріупольців. Це найжахливіша історія, про яку варто розповідати всьому світу. Ми отримали всі подробиці й унікальне відео підтвердження з середини. Без перебільшень – це нова сторінка військового злочину росії, що відбувається прямо зараз.

Майже чотири тижні тому окупанти примусово вивезли з районів Гугліно, Мирний та Волонтерівка всіх чоловіків. Близько двох тисяч осіб, яких розмістили в с. Безім’яне та в с. Козацьке Новоазовського району. Формальний привід – для проведення фільтрації. Ніяких особистих речей з собою взяти не було дозволено, паспорти та інші документи, для ідентифікації особистості було відібрано.
Чоловіків розмістили в приміщенні школи та клубу. На відео ми можемо побачити саме школу в с. Безім’яне. Четвертий тиждень чоловіків насильно утримують не дозволяючи покидати територію школи без конвою російських військових. Умови утримання жахливі – люди вимушені спати на підлозі в коридорах. Медична допомога не надається. Серед людей в школі Безім’яному зафіксовано перший випадок туберкульозу, в результаті чого спортивна зала школи перетворено на ізолятор де зачинено без медичного догляду велика кількість людей. В с. Козацьке зафіксовано перший випадок смерті чоловіка через відмову окупантів викликати швидку допомогу.

Двічі на день – зранку та о дев’ятій вечора. В разі відсутності будь-кого з утриманих, окупанти обіцяють посилювати тортури та вдатись до розстрілу інших з затриманих. Триразове харчування справжньою баландою, в місті утримання в якості точки гігієни одна раковина з холодною водою на тисячі людей. Гігієна як така відсутня, що посилює захворюваність серед утримуваних.

Документів людям не повертають, натомість всі отримали папір про проходження фільтрації, але й він не дає їм права покинути територію табору. Були окремі спроби, але чоловіків було затримано і побито. Остання невдала спроба за іронію долі була прорватись до евакуаційних автобусів ООН та Червоного Хресту, які утримані бачили з вікон.

Всіх утриманих, включаючи хворих та людей з інвалідністю залучають на роботу з доброустрою. в с. Безім’яне та м. Новоазовськ під конвоєм російських військових. Щодо подальшої долі окупанти наголошують, що ще не вирішили – використати людей як робочу силу на розборі завалів Маріуполя або мобілізувати до армії окупантів. При тому в понеділок 2 травня на вишикування було оголошено, що чоловіки будуть брати участь в параді на 9 травня в Маріуполі в якості «полонених». Для чого їх переодягнуть в форму українських солдатів.

Зворотний бік цього жаху – життя жінок, що залишились в районах Гугліно, Мирний та Волонтерівка. Через відсутність чоловіків та велику кількість окупантів, що оселились в тому районі, домівки тотальна грабуються росіянами навіть при наявності в будівлі людей. На вулицю жінки не виходять через страх зґвалтування.

Все це ще раз показує реалії окупації. Перетворення Маріуполя на справжнє гетто. Про яке знов мовчить світ.

Тому ми звертаємось до всіх за поширенням інформації, зокрема до ЗМІ. Всі відео аутентичні без корегувань та редакції. Передані власниками для вільного використання. Забирайте. Поширюйте. Ми маємо рятувати маріупольців від знищення. Разом.

‼️Маріуполь. Ексклюзивно з середини фільтраційного табору. Справжнє гетто! Всі відео вільні від авторських прав для розповсюдження ЗМІ.

Андрющенко Time

Джерело

попередня статтяТермінове звернення командира полку «Азов» підполковника Дениса Прокопенко
наступна статтяМаріуполь. На зараз. Відео