Головна Війна 2022

Феномен полку A30B

Історія розставить все по місцях. Ті, хто з*бався та кинув нас, отримають своє. Проте ті, хто залишився поряд, йдуть пліч-о-пліч в бій, насправді бачать, що таке є полк A30B. Без перебільшення кожна позиція просить собі хоча б одного бійця нашого підрозділу, бо так легше, безпечніше. Коли він поряд – будь-який боєць суміжного підрозділу перетворюється в тигра, який готовий гризти зубами ворога.

Чому ж так?

Певно, що кожен з нас розуміє, навіщо він одягнув військову форму. Кожен з нас впродовж восьми років готувався до цього.

Самовдосконалення, постійне навчання, жага до реальної практики – це те, що нас відрізняє від інших. Наш полк – це поклик захищати Батьківщину, стояти за неї до кінця. Називаєте нас нацистами, забираєте озброєння, забороняєте приймати участь в міжнародних та, навіть деяких, внутрішніх навчаннях, ігноруєте, намагаєтесь дискредитувати впродовж восьми років, проте жодного це не зламало. Кожен день кожен боєць полку тренувався, навчався, перекладав іноземні посібники, читав мемуари, аналізував свій досвід бойових дій, свої помилки. Навіть зараз, знаходячись в повному оточенні, без сну та відпочинку, наші медики перетворюються в польових хірургів, артилеристи, після закінчення бк та гаубиці, стають протитанкістами, в перервах між боями піхота вивчає посібники з використання Стінгерів, NLAW та трофейних ПТРК «Корнет», розвідка та снайпера – універсальні бійці, які повинні вміти все. Це і є наш полк. Ми просто розуміємо нащо ми одягли цю форму та нащо ми носимо наш шеврон.

ein_fruhling_2.0

Джерело

<<Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @diplomat4308 з полку “АЗОВ”
>>Із блокадного Маріуполя. Історії бійця @diplomat4308 з полку “АЗОВ”