DZIDZIO: ГІПЕРШОУ «МАСКА» – ЦЕ ЯКАСЬ МАГІЯ

Грандіозне шоу «МАСКА», прем’єру якого готує канал «Україна», обіцяє стати найгучнішим та найзагадковішим проєктом на українському телебаченні. 16 українських знаменитостей, майстерно замасковані під оригінальними костюмами, спітимуть на сцені шоу, дивуватимуть та заплутуватимуть глядачів.

Одним із зіркових детективів проєкту, який відгадуватиме, хто ж може ховатися за масками, став улюбленець українців – співак DZIDZIO. Нам в інтерв’ю він розкрив деякі секрети шоу, а також свого особистого життя.

– Михайле, Ви стали одним із зіркових детективів шоу «МАСКА» на телеканалі «Україна». Чого чекаєте від цього проєкту та чого чекати глядачам?

– Коли мене запросили бути зірковим детективом, звісно ж, я передивлявся оригінальний формат шоу в інтернеті і був вражений, наскільки грандіозно там все виглядає! Хочу вам сказати, що з дитинства дуже добре відгадував усі загадки і в грі в хованки всіх знаходив дуже швидко. У мене дуже хороша інтуїція, тож я сподівався, що всіх одразу вгадаю, навіть без підказок! І що ви думаєте? Учасники настільки класно замаскувались та вжились у свої образи-маски, що ми з іншими детективами – Олею Поляковою, Настею Каменських та Андрієм Данилком – просто в шоці! Вони так круто міняють голоси, причому мушу зауважити, що виключно самостійно, без будь-яких ефектів у програмах. А які в них класні та ефектні номери – над шоу працюють аж 4 режисери-постановники, тож кожен номер – це якась магія.

– А що ж Вам допомагає висувати версії, хто ж із знаменитостей може ховатись під масками?

– Намагаюсь прислуховуватись до свого внутрішнього голосу, вловлювати та аналізувати підказки, стежити за жестами. Але ж вони й тут нас заплутують і спеціально міняють не лише манеру співу, але й поведінки. Це надзвичайно цікаво, тож я вже не можу дочекатись, коли шоу вийде в ефірі каналу «Україна», щоб й усі глядачі змогли спробувати себе в ролі детективів.

– Тож усе-таки маскам частенько вдається вводити Вас в оману?

– Безумовно! Коли йшов на проєкт, був упевнений, що за голосом розпізнаю усіх. А все зовсім не так. Це не буде просто нікому. Переконаний, що буде дуже весело і цікаво всім глядачам. Підійматиметься настрій, всі будуть сміятися разом з нами, шукати, відгадувати. Тож чекаю позитивних вражень від усіх по той бік екрану.

– Михайле, Ви ж і сам певною мірою виступаєте «під маскою» – в образі Дзідзя. І тут вразили всю Україну неймовірним виконанням Гімну…

– Це був якраз розігрів перед нашим прекрасним шоу «МАСКА». Я ще багато чим можу здивувати. І привідкрию таємницю – наступного року готую дещо дуже особливе для всіх шанувальників. В образі Дзідзя я можу посміятись, пожартувати, побавитись, а як Михайло Хома – помовчати, поспостерігати за поведінкою людей. Це дуже цікаво. Та мені комфортно в обох образах.

– Як думаєте, кого складніше буде вгадати: колег-співаків, які змінили голос, чи зірок, які заспівали тільки на шоу?

– Звісно, складніше не співаків. Співаків все таки чуєш за тембром. А от як поводяться вокально не співаки – це треба дуже нагострити вухо і прислухатись до тембру голосу. Там же будуть і ведучі, й актори, і спортсмени. Спортсмена можна було б вгадати за рухами тіла, вони мають специфічну ходу. Але ж і вони маскуються.

– Не так давно і Ваша дружина Ярослава випустила сольну пісню та навіть зняла до неї кліп. Ви не були проти, що вона почала кар’єру в шоу-бізнесі?

– Я цілком нормально до цього поставився. Людина хоче співати – то нехай співає. Кожен повинен займатися тим, до чого в нього лежить душа. А якщо щось забороняти чи ставити якісь рамки, то наткнешся на спротив, мовляв: «Я цього робити не хочу і не буду». У такому разі рано чи пізно комусь стане некомфортно. Людина має займатися тим, що їй подобається. Головне – бути чесним у творчості, люди це дуже чітко відчувають та розпізнають фальш. Я завжди виходжу до людей з відкритим серцем, тому, думаю, наші пісні люблять і дорослі, і малі.

– Вдома Ви, мабуть, буваєте нечасто через щільний графік зйомок та виступів. Побутові справи – то не ваше?

– Справді, вдома я не так часто буваю. Зйомки «МАСКИ», також ми працюємо над фільмами, записуємо пісні. Коли видається вільна година, можу й покуховарити. Недавно, наприклад, сам приготував плов. Такі прості речі наповнюють життя щасливими митями.

– До речі, щодо Ваших фільмів – їх дуже полюбили глядачі. А як Вам вдається без акторської освіти так органічно вживатись у роль?

– Я ніде цього не вчився, не відвідував ніякі курси. Виробились свої навички, напрацював свої уміння. Головне – зануритись у ті обставини, у яких ти опиняєшся в кіно, повірити, що це дійсно відбувається з тобою. Знову ж таки, потрібно робити все щиро, жити і горіти своєю справою.

– Нещодавно в одному з Ваших останніх фільмів Вашою партнеркою стала з Ада Роговцева – як з нею працювалося?

– Це неймовірна радість для мене. Тому що першу свою роль вона зіграла в 58 році. Моя мама ще тоді не народилась. Батьки ще навіть тоді не були в задумах. Тому для мене це велика честь. Я зроблю цей фільм унікальним, грандіозним і красивим.

– Дзідзьо – знаний оптиміст. А 2020-ий добряче випробував нас на міцність характеру. З якими труднощами Ви зіштовхнулися цього року?

– Якщо чесно, то цього року нам вдалося зробити навіть більше, ніж у попередні роки – коли не було ніякої пандемії. Просто треба усвідомити, що світ змінюється, а з ним змінюємось і ми. І так як було раніше, вже не буде. Та я переконаний, що все відбувається правильно. Ми змогли зупинитись, подумати, у якому напрямку рухаємося, чи правильно чинимо.

– Ви й сам підхопили коронавірус. Важко перенесли хворобу?

– Ні, для мене вона пройшла дуже легко. Може пригадуєте, кілька тижнів мене не було видно в соц. мережах, тоді я був на самоізоляції. Але афішувати цього не хотів. Подивився серіали, серій сімдесят на Netflix. Навів порядок в голові щодо планування творчості на п’ять років уперед. А ще добре відпочив. Все шикарно, максимум – не відчував запахів, але в цьому теж свої плюси, бо не дуже перебирав їжею.

– А дружина теж заразилась?

– Ні, перехворів тільки я.

– Плани на 5 років уперед склали, а що ж чекати від вас у 2021-му?

– Ми знімаємо фільм «Де гроші?», про який вже розповідали. А також ще один короткометражний фільм з робочою назвою «Пробудись», але про що він – то поки таємниця. Також готуємо дуже нестандартну програму. Ну і по плану ще пісні для DZIDZIO.

– 31 грудня глядачі зустрічатимуть 2021-ий у Вашій компанії – в шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна».

– Так. Будемо на сцені біля головної ялинки країни бавити людей. Веселитимемось, співатимемо улюблені пісні, танцюватимемо і розважатимемось. Ми потішимо глядачів нашою новою піснею «Зимова казка», на яку нещодавно презентували яскравий новорічний кліп. Тож це мій подарунок усім на свята. Вмикайте канал «Україна» 31 грудня о 20:00 – всі разом яскраво проведемо 2020-ий та зустрінемо 2021-ий рік.