Головна Азов-Маріуполь

Дякуємо кожному, хто не мовчить!

Підтримка «Азову» по всьому світу не припиняється вже рік. Спочатку активні громадяни в різних країнах підтримували нас, коли «Азов» обороняв Маріуполь. Це зіграло дуже важливу роль у висвітленні гуманітарної катастрофи в Маріуполі на міжнародній арені.

З травня минулого року безліч людей у різних країнах організовують мітинги, акції, розміщують банери на підтримку «Азову» та поширюють правдиву інформацію про підрозділ, постійно порушуючи питання наших полонених, та допомагаючи нам боротись із російською пропагандою.

Останній приклад подібної підтримки — банер з написом «FREE AZOV», розміщений хорватськими ультрас на трибуні «Динамо» Загреб.

Ми бачимо та цінуємо кожен прояв солідарності з «Азовом» та понад 700-ми наших побратимів, які досі перебувають в російському полоні.

Ми вдячні всім, хто підтримує нас за кордоном. Ви робите дуже важливу справу, яка суттєво допомагає боротись за наших полонених бійців.

Мовчання — це найгірша реакція на сьогоднішню боротьбу українців та на ту несправедливість, яку чинять окупанти в Україні.

Дякуємо кожному, хто не мовчить!

АЗОВ

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяНаймолодший у полку “Азов”
наступна статтяЛютий збір!